як застосовувати основи

Перше важливо, щоб макіяж наноситься на обличчя є основою. Його мета мається на увазі в назві. Фонд готує особа на решті макіяж. Це як підготовка полотна, перш ніж малювати. Решті макіяж виглядає краще, коли фундамент застосовується. Щоб вирізати трохи вантажу, спроба робити деякі дослідження в першу чергу. Є багато сайтів в Інтернеті, які надають огляди різних брендів косметики, в тому числі всі виробники мінеральної косметики.

Першим кроком для красивої косметику більше, щоб знайти правильну основу для себе. Більшість азіатських, латинських і кавказців жінок мають жовту основу шкіри. Для того, щоб виглядати природно з бездоганний вигляд, вони повинні носити жовті основі фондів.

Наносити рум’яна на обличчя, щоб бути схожим на природний блиск ваших щік і спостерігати за потоком компліментів дюйма натяку на макіяж Рум’яна … і ви можете виглядати свіжіше і красивіше. Хитрість полягає у виборі кольору рум’ян і навчитися застосовувати рум’яна правильно. Але часто рум’янець залишається найбільш часто неправильно макіяж косметика. Коли справа доходить до застосування рум’ян, менше, тим краще.

Фонд утворює підставу обличчя макіяж і застосовується після особи була очищена і зволоженою. Зачекайте кілька секунд, поки зволожуючий крем, щоб бути поглинені перед нанесенням основи. Кінчиками пальців або вологою губкою, щоб докласти маленькі крапки фундаменту, на лоб, ніс і щоки і підборіддя і розтушуйте прямо в ваш волосся і лінії щелепи.

Очі також ключ до більш тонких особою. Чим більше очі, тим менше особа з’явиться в цілому. Грати вгору очі призведе до додаткового туш на верхні вії. Уникайте туш на вії нижньої, це буде накрити очі і зробити їх менше. Використання тіней в складці очі. Тоді, щоб виділити очі використовуйте легкий райдужний порошок трохи менш особи, щоб зробити ваші очі здаються більше і яскравіше.

Використовувати неправильні основного кольору і фундамент, на ваше обличчя буде перебільшувати вашому обличчі. Наприклад, використовувати справедливу рожевого кольору на ваш загар шкіри зробить ваше обличчя фіолетовий. Так що вибирайте найближчий колір вашої шкіри фундаменту. Для тих, хто вас світла шкіра, блідо-жовтий від Bobbi Brown рекомендується. Для засмаглих людей, Chanel немає. 8 хороший для вас. У всякому разі, вам не потрібно вибирати рекомендованих але хороша основа кольори не повинні бути білими або дуже чесним, оскільки вона не вийде природним шляхом.

Нанесіть невелику кількість основи, на тильною стороною долоні. Опустіть губку макіяжу в неї. Застосувати фундамент, розставити його на свій лоб, щоки, підборіддя і ніс, а потім змішати кожен з вашою губки. Змішати, щоб ваше волосся і лінії щелепи, поки фундамент не зникає. Зверніть особливу увагу на змішування навколо лінії носа, рота і щелепи. При застосуванні фундамент, злегка втираючи в бік області шиї допомагає створюють менше лінії навколо особи!