як видалити лицьові шрами

Особи рубців є результатом акне, опіки, вітряна віспа, травми або навіть хірургії і це особливо дратує і шкідливо для самооцінки і впевненості, коли стає занадто очевидним.

Щоб це не було, воно завжди завдала удару по самоповазі і завжди була проблемою для лікування. Можливості залежать від лазерної шліфовки мікродермабразії та хімічного пілінгу, але результати несумісні в кращому випадку і як правило, мають багато побічних ефектів. Таке лікування також абразивні може залишити свій слід у вигляді хворобливості і чутливості шкіри залишаючи один не в змозі нанести макіяж або будь-якого крему / гелю на уражену ділянку протягом не менше 1 – 2 тижні. Люди намагаються з цих методів лікування від відчаю, не бути одним з них.

Scarwiper є доступним, ефективним і гарантовано видалити вас шрами за допомогою нанотехнологій.

Існують в основному 4 типи шрамів від вугрової висипки людина хочуть видалити,

1.ice шрами вибір
Шрами льодоруб, як правило, глибокі і вузькі шрами, які утворюють кісточок в шкіру. Як правило, це дуже очевидно отвір і є найбільш часто зустрічаються навколо щоки регіону. Найчастіше, запальні прориву може викликати льодорубом. Здається, ніби є якась діра, яка досягає в дерму. Деякі шрами льодоруб може нагадувати великі відкриті пори.
Зазвичай, коли шрами льодоруб відбуваються, інфекції від кісти чи вади руйнує свій шлях до шкіри. Шкіра тканина руйнується і залишає очевидні піт-як шрам.

2.rolling шрамів
Роллінг шрами нагадують прогнулися хвилі і, як правило, дрібні і широкі. В іншому випадку нормальна шкіра, схоже, як прогнувся хвилі, як структура і, здається, не потворний, як інші типи шрамів. Зазвичай відбувається те, волокнистої формі смуг між шкірою та підшкірної клітковини і потягніть всередину епідермісу створення прокатки шрам.

3.boxcar шрамів
Товарний вагон шрами мають чітко визначені кути, які відбуваються навколо щік і скронь. Вона може з’явитися як круглі / овальні западини, які спускаються під кутом. Вони, як правило, ширше, ніж шрами льодоруб і є досить помітними.
Під час прориву, колагену в шкірі може бути знищений, і це залишає уражені ділянки шкіри регіоні мало підтримки. У результаті може статися поглиблення цих випадках і може варіюватися від легкої до важкої. Залежно від кількості тканини втратили, це може викликати величезний пролом у своїй самооцінці.

4.hypertrophic або келоїдні рубці
Шрами, які підносяться над рівнем шкіри, як правило, називається келоїдних рубців або hyperteophic. Ці потворні шрами можуть повністю зруйнувати сенсі людини впевненості в собі. Дуже часто вони можуть перетворитися в повномасштабну келоїдних рубців, де тканини переростає свою первісну кордон, з’являючись більше, ніж рани. На відміну від інших рубців, ці рубці утворюються на розростання тканини.

Як шрамів від вугрової висипки відрізняється, то інші шрами?
Акне утворюються в результаті акне і виглядати депресій в нашій шкірі. Коли наша шкіра заживає, занадто багато колагену можуть накопичуватися в конкретному регіоні. І так як це відбувається в дермі, шрам часто в шкірі, а не на поверхні, які можуть зробити акне рубців дуже важко поліпшити.

Сучасна наука, однак, розробив Scarwiper, високоефективне лікування, отсортируйте для лікування й видалення шрамів від вугрової висипки.
Як нанотехнології Scarwiper допомагають викорінити шрами?

Scarwiper як і інші тканини складається з невеликих волокон. Різниця в розмірах волокон. Щоб дати вам уявлення про те, нитки бавовняні тканини під мікроскопом може бути 10 000 разів більше, ніж пасмо Scarwiper тканини. Навіть найменші мікроволокон не може бути в порівнянні з розміром до волокон в Scarwiper. Точніше, тканини Scarwiper має називатися нановолокон. Щоб уявити собі, наскільки маленький це, це 1/5000th з пасма волосся.

Нанотехнології Scarwiper допомагає в 4 різних способи:
1) nanofoliation ™
Тому Scarwiper ™, що волокна з нано масштабі, він здатний проникати у верхні шари шкіри і згоду на нашій контури особи. При використанні тонких ниток нано видалення омертвілої шкіри, бруд, бруд, макіяж і мікроскопічні бактерії легко з водою.

2) nanocleansing ™
Коли Scarwiper ™ використовується з умивання, за вашим вибором, піну створений результатів у вкрай малих нанопузирькамі, глибоко очищають пори і кожен єдиної клітини верхніх шарів шкіри.

3) nanomassage ™
Кожен з нановолокон Scarwiper ™ служить для ніжно масажувати кожну клітину, що він вступає в контакт з просуванням ніжні кровообіг і вироблення колагену бути рівномірно розподілені по поверхні шкіри. Занадто велика кількість колагену в будь-якому конкретному місці на шкірі, може привести або поглиблення або рельєфною поверхнею на шкірі. Scarwiper ™ ‘nanomassage запобігає саме це!

4) nanoregeneration ™
Після nanoexfoliation мало місце, нові клітини шкіри швидко ростуть на місці постраждалого рану, шрам створити нову оновлену структуру шкіри. Це називається ремоделювання шкіри.

Забудьте Кристал мікродермабразії і Алмазна мікродермабразія. Nanodermabrasion працює краще!

Тому Scarwiper ™ ‘нановолокон настільки малі в 1/5000th з пасмо волосся, вона м’яко видаляє верхній шар шкіри, що складається з відмерлих клітин шкіри, бруд, бруд і бактерій і відлущує шкіру м’яко без абразивних впливів кристалічної дермабразии і Алмазна мікродермабразія, що удари і розрізати на нижні шари шкіри. Замість цього, давайте ці нановолокна м’яко відлущує і очищає шкіру.

Scarwiper ™ запрограмовані, щоб видалити тільки верхні шари шкіри марною без абразивних дії!

Завдяки досягненням в області нанотехнологій, вченим вдалося скоротити кожне пасмо тканини 1/5000th з пасма волосся. Це було саме зробити так, що вона проникає у верхні шари клітин шкіри, а саме мертві клітини шкіри з легкістю. Хоча ці нановолокна глибокої очистити шкіру, ці волокна настільки м’яким, що це не зашкодить вашій нижчі верстви вашої шкіри. Немає нових почервонінь! Немає більше чутливої ​​шкіри!

Ремоделювання шкіри і омолодження шкіри
Коли шкіра росте в дезорганізовані моді, це зазвичай називається scar.While мікродермабразія може видалити шрами це дорогим і абразиву. Рівні Scarwiper ™ ‘nanodermabrasion шрами з часом і викликає зростання нових клітин шкіри молодшого усунення шрамів в цілому. Ви не будете повністю задоволені, поки ви намагалися scarwiper ™!