як вибрати особистого аромату

Там немає нічого, як носити конкретний аромат в якості підпису. Довгі після того як ви вийшли з кімнати ваш аромат може затриматися. Особливий аромат може зробити достатньо впливу, на обох статей.

Більшість духи зроблені на основі об’єднання трьох ароматів називають нотами. Верхня нота триває найменшу кількість часу, середня нота триває довше, і основна нота триває близько 24 годин. Взагалі, коли ви перший запах парфумів ви помітите, верхні ноти. Через кілька годин ви будете відчувати запах середня нота.

Є сім ароматів типи, використовувані у створенні духів, вони деревний або мшиста, східні, фруктові, квіткові одного, квітковий букет, пряний і те, що називають сучасним сумішей.

Сьогодні користувальницькі змішаних ароматів стають дуже популярними. Особистий парфумер визначити ваші основні переваги, квіткові або цитрусові, пряні або вулиці. Парфумер зроблять вибір на основі ваших уподобань, а потім буде “навіяти” цих ефірних масел аромат під носом. Вони, як правило, ви вибираєте чотири обраних з цієї групи. З цією групою з чотирьох ви підберете улюблений для використання в якості базової ноти.

Інші парфумери змішають парфуми на основі астрологічних знаків і риси особистості. Деякі парфумери зайшли так далеко, що проводять тести, засновані на колірний баланс. Колір психологи кажуть, що кольори надавати інформацію про те, які аромати ми любимо. Події і сезони також можуть впливати на те, що аромат жінка хоче носити.

Хімію вашого тіла буде впливати на будь-які парфуми будуть пахнути. Відомо, що з плином часу і тими ж духами зміниться на жінку у зв’язку із зміною хімії тіла.

Якщо ви носите аромат переконайтеся, що ви використовуєте той же миття тіла і запах лосьйону. Ви ж не хочете, щоб конкурувати. Якщо ви хочете носити сильний запах парфумів. Якщо ви хочете більш легкий аромат розглянути шпрітцером або за допомогою лосьйону, що містить аромат вам подобається.