Як знайти кращі продукти по догляду за шкірою

слідкувати за шкідливі інгредієнти

На мій погляд, найкращі продукти по догляду за шкірою не повинні містити інгредієнти, які або викликають або сильно імовірно викликають рак. Але, багато популярні бренди. Наприклад, робить Neutrogena Безмасляні фонд, який поставляється в різних відтінків. Інгредієнтів у продукті були пов’язані з раком репродуктивних розладів, алергії і ряд інших проблем зі здоров’ям.

Екологічні організації звернулися в косметичній промисловості протягом багатьох років, щоб припинити використовувати ці шкідливі інгредієнти. Але, так як вони не можуть отримати законодавства минулих лобістів косметичної промисловості, вони вирішили дати споживачам спосіб знайти найбезпечніших і кращих продуктів по догляду за шкірою самостійно.

читати етикетку

EWG створили базу даних з ім’ям пошуку неглибоко. На місці вони оцінюють безпеку косметики на основі інгредієнтів, які вони містять. Можна подумати, що Avon має кращі продукти по догляду за шкірою, але якщо ви йдете в Skin Deep сайт, ви дізнаєтеся, що очищення шкіри Ейвон лосьйон містить інгредієнти, які були пов’язані з раком, а також шкіри, очей і подразнення легенів.

Що стосується безпеки, то, кращі продукти по догляду за шкірою виробляється компаніями, які підписали СКБ “пакету глобального виробництва безпечних для здоров’я та краси». CSC також має базу даних пошуку, де ви можете побачити, якщо ваша улюблена компанії підписали компактним.

гучні імена – великі ціни

Я вирішив подивитися на деякі з найдорожчих імен дизайнер, тому що, звичайно, вони стверджують, що кращі продукти по догляду за шкірою. Як щодо Christian Dior? Ні, мабуть, компанія не вважає, що продукт, який ви використовуєте на вашій шкірі повсякденному повинні бути безпечними.

Я завжди думав, що дизайнери, як Хелена Рубінштейн, Elizabeth Arden, Estee Lauder, Chanel і Yves Saint Laurent були кращі продукти по догляду за шкірою, так як ціни були настільки високі. Моя сестра, використовувала тільки косметику Elizabeth Arden і ароматів. Але жодне з цих імен дизайнер не перебуваєте на безпечній списку.

Можна подумати, що імена, які ми “довіряти” найбільш виразно підписати компактний і бути “за” безпеку. Але, я шукав Пруди, вазелін, Clinique, Revlon і Proctor & Gamble. Очевидно, що вони не роблять найбезпечніші і самі кращі продукти по догляду за шкірою, тому що, до цих пір, вони відмовилися підписувати компактним.

Що компактні попросити компанії робити? Просто для задоволення формулювання стандартів і строки, встановлені директивою Європейського Союзу в 2004 році, щоб замінити небезпечні сполуки з більш безпечних альтернатив протягом найближчих трьох років. Це не здається, що багато для з’ясування косметичної компанії. Ви знаєте, чому вони не будуть робити це?

це гроші

Більш безпечні інгредієнти коштують дорожче. Вони повинні були б підняти ціни на деякі зі своїх вже обурливо високі ціни продукції, або для зниження рекламного бюджету. Більшість з цих компаній не зможе вижити без реклами. Їх продукція не достатньо хороший, щоб мати “з вуст у вуста” репутацію.

отримати кращі продукти по догляду за шкірою для захисту Вашого здоров’я

Кращі продукти для догляду за шкірою, які я знайшов приходять від компанії доповнення здоров’я. Це має сенс, якщо ви думаєте про це. Здорова шкіра є красивої шкіри.