Ваш пластичний хірург-сертифікованим-

“Сертифікованим” пластичний хірург Йони, якого сертифікована Американським радою з пластичної хірургії (ABPS). ABPS визнана Американським радою медичних спеціальностей для сертифікації лікарів за спеціальністю пластична хірургія.

За даними Американської ради з пластичної хірургії (ABPS), їх місія полягає у сприянні безпечні, етичні, ефективні пластичної хірургії для громадськості шляхом підтримки високих стандартів освіти, експертизи, сертифікації та повторної сертифікації пластичних хірургів в якості фахівців і суб- фахівців.

Будь ліцензований лікар офіційно дозволено оголошення як “пластикові” або “косметичний” хірурга, навіть якщо він чи вона не має офіційної хірургічної підготовки. Вибір користувача ASAPS ваш забезпечення якості навчання та облікові дані. Ради організовує відповідно до законодавства штату Іллінойс в благодійних, наукових та освітніх цілях.

ABPS-сертифіковані фахівці мають кваліфікацію для виконання процедур на обличчі і у всіх областях тіла. Вони доповнюють не менше п’яти років після хірургічної підготовки медичної школи, у тому числі акредитовані програми проживання пластикові хірургії. Члени ASAPS є, принаймні на третьому році після активної практики сертифікації ABPS.

У Канаді, сертифікації Королівського коледжу лікарів і хірургів Канади еквівалентно ABPS сертифікації. Визнаних облікові дані можуть відрізнятися для практикуючих фахівців за межами США і Канади.

ABPS сертифікації надається лікарям, які –

* Сертифікована Американським радою з пластичної хірургії ® або Королівського коледжу лікарів і хірургів Канади ®.

* Виконайте комбінацію щонайменше шість років загальна хірургія з мінімальним трьох років спеціальної підготовки.

* Повна проживання в неврологічній хірургії, ортопедичної хірургії, отоларингології, щелепно-лицевої хірургії або урології.

* Працює тільки в акредитованих медичних установах.

* Дотримуватися строгого кодексу етики.

* Виконання вимог безперервної медичної освіти, у тому числі стандартів та інновацій в області безпеки пацієнтів.

* Повна ординатуру принаймні двох років

* Прийняти комплексне усні та письмові іспити

В даний час ABPS сертифікації має бути відновлена ​​на підставі огляду кожні 10 років. Лікарі сертифіковані Радою перераховані в офіційний довідник ABMS ради сертифікованих фахівців Медичного опубліковані Маркіз Хто є хто у співпраці з американською ради медичних спеціальностей (ABMS).

При виборі хірурга для вашої процедури, свідоцтво правління є найважливішим, але не єдиним фактором, який враховується. Ваш хірург в ідеалі повинні мати досвід і послужний список успішних операцій у конкретної процедури ви вибираєте.

Він також повинен мати список літератури і фотографії колишніх пацієнтів. Він повинен бути готовий взяти на час, щоб відповісти на всі ваші запитання про порядок і пояснити всі можливі ризики та ускладнення. Найголовніше, що хірург повинен змусити вас почувати себе впевнено і комфортно з його навичками та досвідом.

Також дізнатися про подальшу медичної допомоги, що надається в лікарні і взаємодіяти з персоналом, щоб гарантувати, що ви будете мати зручний відпочинок і відновлення. Дізнатися, чи є вони пропонують варіанти фінансування, якщо це те, що вам потрібно.