Безкоштовний відбілювання зубів суду У чому підступ

Ви можете зустріти компаній онлайн, які пропонують безкоштовне відбілювання зубів методом проб і багато людей стали жертвою деяких, які є шахраями, але якщо ви просто скористайтеся порадами нижче, ви будете в порядку.

Спочатку спробуйте вибрати правильну компанію, я знаю, це може бути важко, оскільки споживачі, які отримали минулого обдурив не знаю, що вони були веденими, поки вони не почали отримувати додаткові витрати, не згадані в умови, на вільний відбілювання зубів пробних сайтів.

Більшість з цих компаній зазначають у своїх умовах, що вони будуть тільки стягувати плату за доставку та обробку, і що ви можете скасувати безкоштовне відбілювання зубів судовий розгляд протягом 15 днів, але вони не завжди роблять це так просто, і багато споживачів Також знайдено:

* Не будучи в змозі скасувати безкоштовне відбілювання зубів суду проб і процедура анулювання робляться майже неможливо по телефону компанія називає тобто не відповіли, чи електронні листи ігноруються.

* Отримання виставлений рахунок за підписку (у них не було знання) з іншими компаніями, які вони повинні були подзвонити, щоб скасувати окремо, і це також не було навіть згадано в термінах.

* Великий щомісячні рахунки для так званих “вільних відбілювання зубів суду” на премію місячний план на щось на зразок $ 80 + на місяць.

* І після всього цього, деякі з цих споживачів навіть не отримували безкоштовне відбілювання зубів пробної версії продукту вони замовили!

Моя порада буде …

Google назва компанії йдуть слова “шахраями” або “скарги” і подивитися, що йде вгору і переконайтеся, що це реальна скарга або огляд веб-сайт, а не просто ще один продавець вивертких “безкоштовна пробна версія”. Також зателефонувати їм і переконайтеся, що ви дійсно можете поговорити з кимось і що скасування проводиться легко для вас.