як демодекс паразитів погіршити стан розацеа

Більшість досліджень погоджуються, що існування паразита демодекс відіграють важливу роль у підвищенні ДБЖ розацеа спалаху. Навіть при тому, що немає встановлених досліджень, які підтримують зв’язок між розацеа і демодекс, більшість з них згодні, що страждають розацеа мають більшу кількість паразитів демодекс в шкірі в порівнянні з іншими. Величезна кількість досліджень все ще йдуть далі, щоб дізнатися причини, що стоять за розацеа. Дослідження виявили досить багато факторів, які працюють разом, коли результати в цій хронічне захворювання шкіри.

Дослідження в даний час більше, працюючого на цьому паразитичний організм науково відомий як демодекс Folliculorum. Цей кліщ є нормальним мешканцем в шкірі людини і живе, поїдаючи мертвих клітин шкіри. Вони більш помітні на лицьовій області шкіри, навіть якщо вони можуть бути знайдені в кожній області шкіри. Там виділень виділень і мертві залишки зустрічаються, щоб стати приводом для блокування пори в результаті запального стану, що ведуть до розацеа.
Слід зазначити, що люди, які страждають від стероїдних індукованих розацеа також має високу кліщ демодекс населення. Він також виявив, що кількість цих паразитів набагато вище, під час весняного сезону і розацеа страждає мають захворювання збільшилося в цьому сезоні. Дослідження також зосередитися на бактерії, які зазвичай знаходяться в демодекс паразита саме Bacillus oleronius яка призводить до збільшення запальних стан в результаті розацеа. Було виявлено, що два білки в цій бактерії знаходяться індукувати запальний відповідь в результаті розацеа. Дослідження показали, що імунна відповідь на ці білки є звичним явищем у страждаючих розацеа.
Одним з основних фокусується на лікування розацеа обліпихи масло з рясним властивості турботливим шкіри. Це тому, що олія має протизапальну і анти мікробні власності, які можуть пригнічують проліферацію демодекс кліща в шкірі. Масло обліпихи може вбити демодекс паразитів і бактерій, які проживають в них і може значно зменшити симптоми розацеа. В даний масло обліпихи на основі розацеа лікування широко визнано, через поза світу більшість страждаючих розацеа. Масло обліпихи розацеа на основі мила дають дивовижні і значне поліпшення в мільйонах розацеа страждає. Такі мила можуть бути отримані з відомих догляду за шкірою бренду саме Good Life здоров’я, яка є домом природних продуктів обробки розацеа.