отримати максимальну віддачу від ваших лазерне лікування видалення волосся

Лазерна епіляція прийшов в середині 1990-х років і вибухнула в популярності за останнє десятиліття. Все більше і більше людей шукають для лазерної епіляції, як спосіб позбутися небажаного волосся і, щоб отримати ясний погляд шкіри. Звичайно, лазерна епіляція займає багато місяців, щоб завершити та більше сеансів потрібно означає більше грошей, який повинен бути сплачений. Для того, щоб платити менше, багато людей хочуть, щоб знайти способи, щоб отримати найкращі результати від лазерної епіляції, вдома або в центрі епіляції.

Найбільш важливі моменти, щоб мати на увазі:

А) Перед тим, як перейти до наступної сесії видалення волосся лазером, використовувати хороший відлущуючий гель на шкіру близько двох днів до початку сесії. Це відкриє пори і, що зробить його технікам простіше цільової фолікулів на наступній сесії, і що знову допоможе вам заощадити час і гроші.

B) за три дні, перш ніж іти в для вашого лазерного видалення волосся сесії, ви повинні голити області проходять лікування. Це створить стерні до того часу, ви йдете на вашому лазерному видаленні волосся сесії і стерні набагато легше технік для виявлення та видалення. Чим простіше для них, щоб видалити, тим швидше процес йде, тим менше сесій вам потрібно, і тим більше грошей ви збережете.

C) Після того як ви були лазерна епіляція сесії, отримати крем Алое Віра і застосувати його до області, яка була оброблена. Це допоможе шкірі гоїтися набагато швидше і швидше шкіра заживає, тим швидше волосся збирається випадати.

D) Після видалення волосся лазером сесії, що не вискубувати волоски, які були спрямовані. Це буде тільки привести до пошкодження і волосся випадуть на своїх власних. Коли ви перебуваєте в душі, просто майданчик обробленої області з милом, не тріть. Якщо ви зробите це, то протягом п’яти днів ви виявите, що волосся починає випадати по собі. Чим швидше випадає волосся, то чим раніше ви можете повернутися на іншу сесію і тим менше часу вам доведеться витратити отримання волосся видаляється.

E) через п’ять днів, ви можете почати використовувати м’яку цукровий скраб, щоб видалити волосся, коли ви знаходитесь в душі. Це допоможе волосся випадає швидше. Переконайтеся, що ви зробите це, поки шкіра не заживе.

F) не засмагають, вискубувати або воском, принаймні шість тижнів до з вашою лазерної епіляції сесії. Причин ви не можете вискубувати або воском, тому що ви не хочете пошкодити волосяний фолікул. Причин ви не засмага, або навіть використовувати засмаги крем, тому що якщо шкіра темніше, це важче знайти волосяного фолікула. Світла шкіра і темне волосся працює краще і вам може знадобитися спеціальний лазер, якщо у вас темна шкіра і темне волосся.