дізнатися про природні тіла зміцнюючий крем

Я прочитав позитивні відгуки для зміцнюючий гель для тіла, але я досить впевнений, що це свого роду “плацебо” ефект. Клієнта “думає”, що він працює, коли щось ще знаходиться в грі. Природні тіла зміцнюючий крем, з іншого боку, може бути дійсно ефективним, якщо воно містить необхідні інгредієнти.

Проблема з зміцнюючий гель для тіла просто, що ви промити його. Для того щоб ефективно “фірми”, необхідно “залишаються” рішення. Є кілька чинників, які впливають на пружність шкіри і еластичність. По-перше, давайте подивимося на вологу.

Зміст вологи шкіри еквівалентна її еластичність. Вчені можуть точно вимірювати вологість і еластичність в клінічних умовах. Нові природні тіла зміцнюючий крем містить склад, названий “функціональної кератину”.

У клінічних дослідженнях тільки що один інгредієнт, було показано, поліпшити еластичність на 27% після однієї години і при вимірюванні через 24 години, до цих пір 22%-ве збільшення твердості. Це після всього лише однієї програми.

Виробники цих промивок припустити, що результати будуть видні після двох тижнів використання. Це багато часу, щоб використовувати продукт, який може або не може бути ефективною. Однак, інша проблема в тому, що одним з найбільш популярних фірм-виробників це Dove.

Голуб використовується вазелін у своїй продукції, як і більшість «великих» компаній. Вазелін є мінеральне масло, побічний продукт виробництва бензину. Він легко забруднених канцерогенних сполук і виробники не потрібно, щоб перевірити на них.

Його можливий канцерогенний природа не єдина проблема. Дерматологи кажуть, що вазелін і інші побічні продукти нафтового заважати омолодження клітин шкіри. Скорочення виробництва клітин шкіри Інша справа, що викликає провисання.

Креми, який містить функціональні кератину було показано, що збільшення шкіри-клітин на цілих 160% всього за п’ять днів. Іншими словами, він підтримує процес омолодження.

Інші фактори, природні тіла зміцнюючий крем слід розглянути включають пошкодження вільними радикалами і втратою білка. Вільних радикалів викликає рубці, розтяжки, зморшки і раку шкіри. Звичайно, це не завжди викликає рак, але це є основною причиною.

УФ-випромінювання Сонця збільшує утворення вільних радикалів, так що збиток більш імовірним. Антиоксиданти пригнічують утворення вільних радикалів. Деякі можуть навіть відшкодувати матеріальний збиток, що вже було зроблено.

Коензим Q10, вітамін, як речовина, знаходиться в кращих природних тіла зміцнюючий крем, тому що це такий ефективний антиоксидант. Але будьте обережні, це також можна знайти в деяких з найгірших. NIVEA, наприклад, включає в себе COQ10, а й інших сполук в лосьйон є небезпечними.

Якщо ви хочете дізнатися про безпеку продуктів, які ви використовуєте, є он-лайн базу даних (Skin Deep), який перераховує інгредієнти і ряди популярних продуктів з безпеки. Одна з найбільших небезпек для здоров’я, відповідно до Skin Deep дослідників “аромат”.

Хоча багато натуральні олії може мати легкий запах, багато додаткових ароматів є токсичними для нервової системи. Це ще одна проблема з зміцнюючий гель для тіла. Все, що я подивився на містить аромат. Палка з кремами, на безпеку та ефективність.