безопераційної підтяжки обличчя проводиться з точкового масажу, на відміну від хірургічної підтяжки обличчя

Точковий масаж обличчя проведених власних пальців є ефективним і безкоштовним безопераційної підтяжки шкіри обличчя альтернатива хірургічної підтяжки обличчя.

Хірургічна підтяжка обличчя, як правило, виправлення, обробку або скорочень лицьових тканин, щоб поліпшити своє зовнішністю. Зазвичай операція процедура тягне за собою затягування шкіри обличчя тугий з боків обличчя, а потім відсікати зайву шкіру. Ой! Думка змушує мене зіщулитися.

Безопераційної підтяжки шкіри особи є підтяжка обличчя проводиться з тією ж метою, але за допомогою нехірургіческіх засобів.

Для цілей цієї статті, і оскільки я прихильник холістичної медицини, терміни «безопераційної підтяжки шкіри обличчя”, “неінвазивних підтяжку обличчя» або «натуральна підтяжку обличчя” є скорочені терміни я використовую для опису самостійного масажу проводиться точковий масаж на різні точки на обличчі, шиї, руках, і руки з метою досягнення таких же результатів як хірургічна підтяжка обличчя. Є взагалі 20 біологічно активні точки для масажу, принаймні одну хвилину масажу точковий масаж на кожній точці. Ці моменти я розповім в інших статтях.

Перед тим, як пройти хірургічну підтяжку обличчя, ось кілька порівнянь з безопераційної підтяжки шкіри обличчя проведених власних пальців, які можуть мати кращу або подібний результат. Цілком можливо, дивитися від 10 до 15 років молодше всього за 30 днів, але без хірургічного втручання!

У багатьох відносинах, точковий масаж безопераційної підтяжки шкіри обличчя може бути більш вигідним в довгостроковій перспективі з наступних причин:

• Хірургічна підтяжка обличчя, пластична хірургія і / або пластична хірургія коштує багато грошей, тобто між $ 5000 і $ 25000. Безопераційної підтяжки шкіри обличчя вам нічого не варто, якщо ви знаєте, де масажувати біологічно активні точки.

• Пластична хірургія неглибоко; розрізи від скальпель хірурга залишає невеликі порізи і шрами. Природних підтяжки обличчя не залишає шрамів або порізи і лікує шкіру, енергії вузлові точки, і основної тканини. Він обробляє причини старіння, які є дегенерація клітин і погана циркуляція крові.

• Оскільки пластична хірургія включає в себе посилення шкіри обличчя, багато людей можуть їсти, що вщипнув або здивований погляд після операції. Безопераційної підтяжки шкіри обличчя проводиться з точкового масажу поверне вашого обличчя молоді, природно, без радикальної зміни своєї зовнішності з новим кольором і текстурою відновлюється до шкіри. Зморшки згладжуються або зникають, мішки під очима зменшаться, і ваша шкіра стане фірма знову.

• Пластична хірургія є лише тимчасовим. Більш хірургії зазвичай потрібно від 18 до 24 місяців з моменту першого операції, коли шкіра починає провисання. Неінвазивних підтяжку обличчя, проведений за допомогою точкового масажу, є постійним доти вам підтримувати вашу природну підтяжку обличчя 2 до 3 разів на тиждень.

• Після косметичної хірургії, там, як правило синці, бинти, зміна кольору в обличчя та / або шиї, і деяку ступінь болю чи дискомфорту. Природних підтяжки обличчя не має таких ускладнень, і ви можете піддавати особу без збентеження, страху або коментаря від інших.

• Хоча і рідко, завжди є ризик інфекції, хірургічні ускладнення, або навіть невдалої хірургічної підтяжки обличчя, які мають постійні або серйозні наслідки для пацієнта. З безопераційної підтяжки шкіри обличчя, немає таких ризиків. Справді, Є багато інших переваг, таких як поліпшення кровообігу, поліпшення травлення, краще сон, а більш розслаблений стан.

• Існує завжди час перебування в лікарні, анестетиків, наркотиків, хірург, над якою у вас мало або ніякого контролю з косметичної хірургії. Природних підтяжки обличчя зазвичай проводять, де і коли ви хочете: в комфорті вашого власного будинку, на автобусній зупинці, в передній панелі телевізора і т.д.

Тому, перш ніж відвідати хірурга або вирішите піти під ніж, може бути, розглянути “зроби сам” безопераційної підтяжки обличчя природних використанням точкового масажу з вашою власною рукою. Це може означати постійне, легке в обслуговуванні, безболісно і економічно ефективної підтяжки обличчя. Виглядати молодшим, не завжди повинні бути вирішені хірургічно!