Догляд за волоссям – Волосся догляд на дому, щоб заощадити гроші

Якщо ви вважаєте себе економною людиною. Тоді, ймовірно, не піде в професійний салон по догляду за волоссям, щоб ваше волосся пофарбовані, коли ви могли б пофарбувати його самостійно в домашніх умовах. Перед тим, як доглядати за волоссям в домашніх умовах Є щось, що ви повинні знати про будинок по догляду за волоссям.

біля будинку по догляду за волоссям

Перше, що вам потрібно знати, перш ніж ви вирішите фарбувати волосся в домашніх умовах, це вибрати колір, який ви збираєтеся фарбувати волосся ви. Якщо у вас є природно темне волосся, і ви хочете пофарбувати волосся світле, ви будете мати, щоб позбавити вашого волосся в першу чергу.

Це може бути зроблено з перекисом, але якщо ви не будете дотримуватися інструкцій ретельно, ви в кінцевому підсумку пошкодити волосся, і шкіру голови. Так що, якщо ви дійсно хочете, різка зміна кольору, вам доведеться витратити додаткові гроші, щоб мати професійну фарбувати волосся.

Догляд на дому волосся відмінно підходить для людей, які просто хочуть змінити свій колір волосся на інший, тобто того ж відтінку або темніше, ніж природний колір волосся. Таким чином, люди, які є брюнетки могли фарбувати волосся і червоні віце Versa, також може блондинки фарбують волосся будь-який колір, який темніше, ніж природний колір волосся.

Як тільки ви вирішили, який колір ви збираєтеся фарбувати волосся, необхідно вибрати марку фарби для волосся, які ви збираєтеся використовувати. З усіма різних марок, які доступні, знайти правильний бренд колір волосся може бути непростим завданням.

Тим не менш, за рахунок усунення брендів, які є занадто недорогі ви можете зробити цю задачу трохи легше. Вибрати бренд, який часто рекламується на телебаченні, як Herbal Essences або Лореаль може бути гарною ідеєю. Переконайтеся, що у вас немає алергії на будь-які інгредієнти в колір волосся.

Коли ви будете готові, щоб застосувати колір волосся, не забудьте зробити це з особливою ретельністю, тому що вона може бути легко плескатися, і плями інших поверхонь. Переконайтеся, що ви носите футболку, і є рушник зручно, що ви не проти отримати колір волосся на.

Вмираючий ваші власні волосся, дійсно, менш дорогою альтернативою мають професійний це зробити. Однак пам’ятайте, що вмирають ваші власні волосся можна також висушити його, тому переконайтеся, що ви отримаєте колір сформульовані шампунем.