Ірвін збільшення грудей

Там все більше число жінок в Ірвіні, штат Каліфорнія, для яких збільшення грудей в даний час серйозну увагу. Незважаючи на економічні новини сьогодні, популярність отримують грудні імплантати в Ірвіні, здається, зростає. Якщо ви розглядаєте грудні імплантати сьогодні або в найближчому майбутньому, важливо, щоб зайняти деякий час, щоб дослідити процедуру перед першої консультації по збільшенню грудей. Які деякі з найбільш важливих речей, щоб знати про грудні імплантати?

фізіологічний розчин або силіконові імплантанти грудей

Одним з найбільш важливих міркувань при розгляді збільшення грудей, це вибрати тип імплантату, фізіологічний розчин або силікон. Для жінки з гарною самооцінкою вже, це відносно нова косметична процедура, здається, є можливість збільшення її самооцінку. Важливо відзначити, на цю тему, що дослідження також показали, що отримання грудних імплантатів не лікує негативною самооцінки і фактично може мати руйнівні наслідки. Причин для збільшення грудей дуже особисте для кожної жінки, і рішення має бути зроблено дуже ретельно, щоб зробити це за правильним причин.

Збільшення грудей типів розрізу

Є чотири типових областей на вашому тілі, в якому ваш Ірвін пластичний хірург вибере установку імплантату. Найбільш поширеними як і раніше здається, inframmary (під грудьми), а periaereolar і Пахвовий (через пахву) йдуть за ним. Інший варіант полягає в пупок (через пупок), який вимагає, що ви обираєте сольових імплантатів. Ваш пластичний хірург буде в змозі запропонувати Вам порада щодо того, який з цих методів буде кращим для вас на підставі ваших цілей у збільшенні грудей.

збільшення грудей час відновлення

Одна з найбільших проблем для жінок пов’язане з час, необхідний для відновлення після процедури і болю. Ваш Ірвін пластичний хірург може порадити вам кращі на це, оскільки є постійні зрушення в плані прискорення часу, який потрібен, щоб відновитися. Більшість пацієнтів хочуть взяти тиждень відпочинку від роботи і план утримуватися від значних вправу протягом чотирьох-шести тижнів. Ваші груди розмір імплантату, метод розрізу і типу імплантатів будуть кожному ударі кількість болю, що беруть участь у відновленні, а також час, необхідний, щоб бути повністю видужав.

яких Ірвін пластичного хірурга я повинен вибрати?

Ви повинні відразу зрозуміти, що хірург Умови косметичної і пластичної хірургії може ставитися до двох типів лікарів. Коли ви виберете для пластичного хірурга ви працюєте з кимось, хто має всі важливі акредитації плату через інтенсивну підготовку в галузі пластичної хірургії. Плануємо зустрітися, принаймні два або три хірурга, перш ніж приймати рішення з вивчення ваших варіантів вам потрібно буде відзначити, хірург, з яким у вас є зв’язок і глибоке почуття довіри.

Збільшення грудей: рис тесту

Рису тесту це древній метод для вибору розміру грудей імплантати і багато лікарів досі рекомендую його, незважаючи на зростаюче суперечки пацієнта невдоволення розміром грудей імплантату після збільшення. У той час як недорогий, рису тест просто не дати справедливу оцінку, як ви будете виглядати і відчувати себе з грудними імплантатами. За допомогою комерційно доступних систем, доступних сьогодні від п’ятдесяти до ста доларів ви повинні дійсно інвестувати в один з них, щоб допомогти вам зробити це важливе рішення. Дешеві призначені для просто перевірити себе в дзеркало, в той час як кращі з них дозволить вам носити класифікаторів протягом дня у всіх ваших нормальної повсякденній діяльності.

У той час як Ірвін збільшенню грудей стала дуже популярною, важливо визнати, що вона поставляється з витратами і ризиками. Це просто не те рішення, щоб не приймати всерйоз. При ретельному дослідженні і загальної участь у цьому процесі ви можете покращити свій досвід, щоб переконатися, що ви задоволені результатами. Не поспішайте, читайте про це ретельно, спілкуватися з друзями, а головне приміряти класифікаторів грудного імплантату, перш ніж зустрітися з лікарем.