Mark IV ВПС стайлер – легко створити ідеальні локони, хвилі, клацання і straight_

Саміт універсальності прибув до праски для випрямлення волосся. Його можна знайти у новій Mark4 GHD стайлер. Для гладких, надувні хвилі і клацання або розгойдування прямий стилів, немає іншої випрямляч, які можуть доставити такі ж результати. Знаменитості та високий профіль перукарів, так перейшли їх довіру до цих інноваційним стайлер. Тепер кожен може досягти професійного виду салону у власному будинку. Хотіли б ви, щоб виявити цей передовий, професійний інструмент, випрямляч для волосся і щипці для завивки в той же час?

технологія
Почнемо з елементарних речей, і як ви ознайомитеся з ВВС Mk4 стайлер. Навчальні DVD включені робить укладання легко. Температура регулюється автоматично. Визначаючи пористість окремих типів волосся, правильне кількість тепла зберігається, що забезпечує оптимальні умови для бездоганної укладання волосся.

дизайн
Один з компонентів, який робить це дивно стайлер є його новий раунд барель, яка дозволяє більш певний локон, м’які хвилі, і навіть фільм в кінці прямої стиль. Хоча більшість керамічні праски пропонують тільки одну функцію, користувачі можуть досягти оптимальної продуктивності і кілька стилів з ВВС Mk4 стайлер. Нагріте керамічних пластин алюмінію створюють менше статичної, ніж інші щітки. Використовуючи інфрачервоне тепло поряд з негативними іонами створює благо менше пошкодження волосся.

Взяти його з собою, або забудьте про нього!
Ще одна особливість, яка підвищує його універсальність є універсальним напруги для використання у всьому світі. Це робить його ідеальним вибором для мандрівників. Безпека була також елемент увагу при розробці GHD IV стайлер. Коли залишений без нагляду протягом тридцяти хвилин, стайлер переходить в сплячий режим. Це дає великий сенс світу для людини, на ходу.

Ви знайдете стайлер поставляється в трьох проектах. GHD Mark IV міні стайлер працює краще за все для тих, з коротким волоссям. GHD Mark IV Salon Styler також доступний для людей, які мають більше, товщі волосини. Це також чудовий інструмент для користувачів, які мають афро-карибська волосся. Додаткову цінність, ви також можете отримати подарунковий набір, який включатиме термостійкі сумки, гребінець, шпильки для волосся і навіть іноді трохи фен!