як зупинити лінії лоба хмуритися від губити свою зовнішність

Ви пам’ятаєте, коли ви були маленькими і ваша мати говорила “, якщо ви, як супляться, що ваше обличчя збирається заморозити таким чином”? Ну, по правді кажучи, ці лінії не є результатом насупившись. Швидше, вони є зримим результатом втрати природного колагену вашого тіла і еластину. Але гарною новиною є те, що це стан, який може бути скасовано. Якщо ви використовуєте інформацію, яку я збираюся дати вам, ваші так звані лінії похмурого погляду піде в минуле.

Тепер, перш ніж я почну, я думаю, це тільки справедливо, якщо я згадую ботокс і колагенові ін’єкції. Це два життєздатних варіантів для позбавлення від ліній на лобі. Однак, якщо ви обираєте будь-який з цих двох методів лікування ви повинні бути готові заплатити високу вартість у грошах, біль, і час відновлення. Ви також повинні бути готові повторити процес кожні 3 до 4 місяців.

Це, як кажуть, моя особиста рекомендація про те, як зупинити лінії лоба хмуритися є залучення силу своєї природної здатності зцілення вашого тіла.

Більшість людей не розуміють, що у них є союзник в їх тіла, коли справа доходить до лікування і відновлення молодості зовнішністю. Отримання вашого природного колагену і еластину працює в самому розпалі знову може бути легко досягнута з трьома прості зміни способу життя.

Перша зміна способу життя, щоб уникнути тривалої дії сонячних променів. Я не рекомендую повністю уникаючи сонце, тому що деякі сонячні промені необхідні для доброго здоров’я. Ваше тіло потребує регулярного, короткочасного впливу для того, щоб виробляти вітамін D, а також регулювати настрій.

Тим не менше, якщо ви проводите тривалий час на відкритому повітрі, то це мудро, щоб Закрий обличчя капелюхом, або носити парасольку. Сонцезахисні креми не забезпечують здорову захист так як вони зроблені з високої концентрації синтетичних хімічних речовин.

Друга зміна способу життя, щоб поліпшити свої харчові звички, додавши багато іншого яскраві фрукти та овочі. Ці продукти багаті антиоксидантами, які необхідні, щоб позбутися від пошкодження вільними радикалами. Ви повинні також пити більше води, щоб токсини навколишнього середовища, що також шкодить здоровим клітинам шкіри, не має права нарощувати.

Третє зміна способу життя є зміна типу догляду за шкірою, які ви використовуєте. Стара школа косметики, виготовлені з синтетичних хімічних речовин, які закупорюють пори і тимчасово маску лінії лоба насупившись, відходять у минуле.

Якщо ви хочете, щоб стимулювати ваші природні виробництво колагену і еластину, так що лінії на лобі усунені, ви повинні годувати ваших клітинах зі стимулюючими поживні речовини, що містяться в натуральних екстрактів.

Ви, напевно, ще не чули про деякі з найбільш потужних поживних речовин, тому що вони приходять віддалених місцях. Наприклад, речовина (Cynergy TK (TM)), який витягується з спеціального типу овець у Новій Зеландії, є досягнення значних результатів у клінічних випробуваннях на виробництво колагену і еластину, а також, нові утворення клітин шкіри. Учені повідомляють аналогічні результати з екстрактом бурих водоростей Японського моря, називається Phytessence wakme.

Це всього лише два в цілому ряді чудових біологічно активних інгредієнтів, які використовуються для створення дійсно ефективного догляду за шкірою, які підтримують природну здатність зцілення тіла.

Так що у вас є! Мої прості, але ефективні рекомендації про те, як зупинити лінії лоба хмуритися від руйнування вашої зовнішності.

Якщо ви хочете більш докладну інформацію про клінічні випробування, біо-активних речовин, про які я говорив і особисто використовую, будь ласка, відвідайте мій веб-сайт.