прийнятті рішення зробити пластичну операцію

Косметична хірургія іноді використовується нарівні з терміном пластичної хірургії. Це не зовсім точне використання, хоча, тому що пластична хірургія може бути по чисто функціональним причин. Косметична операція може поліпшити естетичний вигляд, а також функції, або тільки зовнішній вигляд. Як правило, у нашому суспільстві, косметична операція розглядається як виборні і необов’язковими. Це не завжди так, клієнти бачать її, однак.

Візьмемо, наприклад, молода жінка з різної форми грудей або грудей, які є “однобокою.” Це, технічно, ймовірно, просто питання естетики. Що, однак, емоційних ефектів такого стану можуть надати на молодій жінці? Швидше за все, вона вже займалася її частку збентеження або сорому в роздягальні, на ночівлі, табір, роблячи покупки для гарного облягаючі бюстгальтери і т.д. Хоча ця проблема і ніяк не її вина, молода жінка, ймовірно, несе в собі певний соромно за неї. Ефекти, що емоційне навантаження може зашкодити молодий леді самооцінка і її романтичні стосунки.

Інші питання, як зазначалося, може бути тільки з причин, пов’язаних поліпшеною зовнішності. Ринопластика (ніс робочих місць) є популярною косметичною процедурою, і досить проста у виконанні і виправити. Шкірні наповнювачі, такі як Restylane і Juvederm, також дуже популярні. Ці наповнювачі, як правило, вводять в області обличчя, де лінії і зморшки схильні з’являтися. Інша популярна косметична процедура яка отримала увагу засобів масової інформації в останні роки є ботокс. Ботокс вводиться в шкіру і паралізує нервів в цій області, що призводить до дуже гладкий зовнішній вигляд.

Косметичні процедури хірургії, такі як збільшення грудей може призвести до фізичних і емоційні вигоди для клієнта. Навіть якщо людина не страждає від збентеження і сорому, як у прикладі молодої дами з грудьми питань, деякі люди можуть просто відчувати себе сором’язливим про щось. Якщо незначні косметичні процедури все, що необхідно для одного, щоб відчувати себе більш впевнено і витрачати менше часу зациклюватися на особливостях їх обличчі і тілі, то, можливо, це хороший вибір.

Це було б несправедливо говорити строго про переваги косметичної хірургії. Деяка увага повинна бути звернена на потенційні ризики пластичної хірургії. Найбільш очевидним є те, що він не буде працювати, щоб виправити цю проблему. Чи є проблема фізичних, психологічних чи емоційних, можливість слід визнати, що клієнт не буде щаслива після процедури. Цілком можливо, що, коли процедура закінчена, клієнт зрозуміє, була більш серйозна проблема. Наприклад, проблеми з самооцінкою не можуть зникнути відразу, навіть якщо передбачувані фізичних дефектів немає.
Інший потенційний ризик косметичної хірургії є те, що вона приносить нові проблеми. З будь-яким видом хірургії, завжди є потенціал для смерті або інших побічних ефектів-інфекції, неправильного лікування, і т.д. Або якщо фінанси процедуру (и), вони можуть виявити, що це важко йти в ногу з платежів, ніж вони зрозумів, додаючи новий шар стресу в їхньому житті.

Ризики та переваги косметичної хірургії повинні бути ретельно досліджені і важив клієнтом. Частина процесу може бути навіть з рекомендацією косметичного хірурга для клієнта мати психологічну оцінку або деякі консультації, щоб визначити, якщо очікування клієнтів є реалістичними. Не ображайтеся, якщо така пропозиція з’являється, так як це міра для захисту клієнта і косметичного хірурга. Будь-який тип операції вимагає думав, планування та оцінки, для того, щоб обидві сторони будуть задоволені результатом.