натуральний дезодорант і ваша проблема пітливості

пітливість може бути проблемою для деяких людей, в той час як деякі люди просто відпустити її як щось природне і шукатиме шляхи і засоби для боротьби з ним. Все більше і більше, хоча люди шукають натуральні продукти, і це частково причина, чому вони йдуть з пошуку природною антиперспірантів і дезодорантів продуктів.

Більшість з нас будуть задоволені використанням комерційно доступною дезодоранти і антиперспіранти, незалежно від того, які інгредієнти входить до них і те, що ці інгредієнти можуть зробити для нас.

Дуже мало хто з нас, хоча, ладнали на факті, що там може бути, що містяться в цих дезодорантів і антиперспірантів, інгредієнти, які можуть бути шкідливі для нас. Ось чому ми йдемо в пошуках таких речей, як природних антиперспірант і дезодоранти.

Звичайно, той факт, що потовиділення є природним явищем і невід’ємною частиною функції організму це зовсім інша історія. Або, скоріше, це є основою пошуку природних антиперспірант і дезодоранти. Чому? З тієї простої причини, що, оскільки потовиділення є природним явищем, немає таких “природних антиперспірант” як такої.

Існує, звичайно, така річ, як натуральний дезодорант, і вони легко доступні, наприклад, у вигляді кристалічних порід дезодоранту. Ці породи кристал квасцов вбити бактерії, яка викликає піт індукованих запах, але так як це дезодорант і не антиперспірант, це не зупинить вас від потовиділення. Він просто тримає вас запаху.

Це приклад природного дезодоранту, і є ще такі природні дезодоранти доступні. Природний антиперспірант однак, тільки, здається, не бути на картах, і не те, що легко знайти в будь-якому місці.

Там можуть бути і будуть природні речовини, які інгібують утворення поту, і якщо ви зіткнетеся з природними антиперспірант ви хочете бути дуже обережні у використанні ІТ. Як вже згадувалося раніше потовиділення є природною біологічної функції і служить визначеної мети, тому використання антиперспіранти, будь то природного або антиперспірант серійно випускаються антиперспірант, може заподіяти вам проблеми надмірного якщо використовується на довгостроковій основі. .

Найкраще, що ви можете зробити, було б використовувати натуральний дезодорант, але так як це не зупиняє потовиділення, ви не могли б бути задоволені цим дуже довго. Просто пам’ятайте, що природний антиперспірант не завжди настільки ж безпечні для використання в довгостроковій перспективі, як Ви могли б бажати, щоб це було. Так що подумайте двічі, перш ніж використовувати його на щоденній основі.