нарощування волосся плюси і мінуси

Багато людей говорять про те, як великий нарощування волосся. Інші скаржаться сумних результатів. З ким ти будеш вірити? Ну, продовжуйте читати, щоб дізнатися плюси і мінуси різних типів волосся і з’ясувати, яка з них підходить для вас.

По-перше, давайте поговоримо про нарощування волосся в цілому. Багато людей покладаються на ці додати довжини і товщини, щоб їх волосся, особливо якщо їх натуральне волосся штраф або занадто коротким. Ймовірно, це одна з найбільших плюсів нарощування волосся: додана тіла. Вони можуть бути замасковані вашим природним замків, щоб дати ілюзію ситості, і саме тому настільки багато хто з них притягнуто до цього, як рішення їхні естетичні проблеми. Велика частина, це займе всього кілька годин, не більше.

Тепер одна з найбільших мінусів, і це ціна. Нарощування волосся є дорогими, це факт. Крім того, нарощування волосся не буде тривати вічно і підлягає заміні кожні кілька місяців, щоб переконатися, що ваш погляд залишається повному обсязі, що означає, що багато витрат. І ще Con, людського волосся ще більш дорогими, але вони виглядають набагато краще, ніж синтетичні, які незначно дешевше, але не можуть запропонувати природний результат ви хочете.

Давайте подивимося на плюси і мінуси різних типів волосся. Із клеєм в нарощування волосся Ви отримуєте довгострокових результатів, і ви не повинні турбуватися про постійно доводиться докласти і відокремити волосся самостійно. Так як це були випробувані і випробувані протягом десятиліть, багато людей розраховують на ці розширення, щоб доповнити свої зачіски. Одним з мінусів є те, що клеї та облігації, використовувані для кріплення волосся може призвести до втрати волосся або інших питань шкіру голови. Крім того, підвищені витрати, пов’язані з волоссям застосовуються професійно можете отримати, щоб бути трохи занадто багато для деяких.

З Стрічкове нарощування волосся ви отримаєте простий прихильності і за більш доступною ціною. Волосся поставляється в безшовних розшарування і все, що вам потрібно зробити, це помістити розширень у ваших волосся, що робить процес швидким. Кліп в розширеннях є аналогічний процес, за винятком качки приходять з кліпами замість стрічки. В обох цих розширень якість волосся не має собі рівних, а також прості монтаж і демонтаж процесу робить їх набагато більш життєздатним для багатьох. Однак деякі люди вважають за краще клеїти в розширеннях, тому що вони відчувають, що тягнути і додаткове навантаження від ваги стрічки і кліп в розширеннях занадто багато.

В цілому вона зводиться до особистим вибором і конкретних потреб стилю.