мене і ботокс косметична процедура

Ботокс називався ботулінічного токсину типу А. Якось торговою маркою, Ботокс косметична, звучало багато менш страшним. Тим не менше, після виконання деяких домашніх завдань, здавалося, що це було правильно для мене.

Молодший, я ніколи не дивився багато на себе в дзеркало. Озираючись назад, він, ймовірно, через те, як я був небезпечним про себе, і мені не подобається те, що я побачив у відображенні. У будь-якому випадку, з часом, що відсутність безпеки стало справою минулого. Це було те, що я думав, був частиною небезпечно дитинства. Однак з часом, я виріс з цього невпевненість і дійсно почав помічати, як я подивився – особливо обличчя моєї.

Це не те, що ми народилися, щоб виглядати так само, назавжди. Тим не менш, з середнім віком просувається, я почав помічати ліній. Вони не були великим справою в першу чергу. Були лише кілька з них на обличчі. Це було з часом, що вони почали рости більш численними. Стало важче зламати без посмішки раптово згадавши їх. Нарешті, він потрапив в точку, де було важко просто ігнорувати.

Приблизно в той же час, я робив деякі дослідження для статті і наткнувся на деякі речі в Інтернеті про ботокса. Це не було як одкровення. Це було більше схоже раптово усвідомивши, що я міг зробити що-небудь про нього. Звичайно, це не було вилікувати все можна було б сподіватися. Повторіть постріли були необхідні кожні кілька або кілька місяців. Потім був все питання про те, куди вводили ботокс. Чесно кажучи, це вид налякав мене спочатку. Він не був до після розмови з кількома лікарями, що я звик до цієї думки.

Один з них лікарі навіть згадав, як він провів ці події називають «ботокс сторін». Це місце, де група людей зібратися разом за напої. Один за іншим кожен отримує їх пострілами. Після цього вони повернуться в партію. Це було більш дешево, так само посудину, яке потрібно вводити більше однієї людини.
Само собою зрозуміло, я не бачив, що лікар знову. Правда, це було не так, як люди ділили ту ж голку. Але це просто не звучало … гігієнічний. Крім того, я не міг зрозуміти концепцію змішування спирту з медичної процедури – косметичні чи ні.

Інша справа, що мене здивувало, що не було ніякого спеціального посвідчення, необхідного для введення ботокса. Це пояснювало деякі шалені оголошення там. Зрештою, я пішов з шановним лікарем в авторитетних клініку. Чесні люди, які дали чесні відповіді. У всякому разі, я все ще йду туди для наступних ін’єкцій ботокса з щасливою посмішкою.