волосся вітамінами і перукарень поради 8 секретів росту волосся

Введення-Здорове волосся і щитовидної залози людини відіграє важливу роль в здатності до зростання здорового волосся. Повільне щитовидної залози не може бути в змозі генерувати необхідну кількість гормонів, які регулюють загальний обмін речовин та інших функцій організму з органами загальної здатності організму для росту і підтримки здорового локони. Це називається гіпотиреоз. Гіпотиреоз може тільки остаточно бути підтверджені аналізи крові, загальні симптоми включають відчувати себе знесиленим і втратити більше волосся, ніж зазвичай. Для деяких людей, їх волосся стануть сухими, ламкими і більш схильними до руйнування. Експерти в області охорони здоров’я вважають, що більше 10 мільйонів американців можуть страждати від хвороб недіагностовані гіпотиреозом. Якщо ви були протестовані і мають чисте карантинне свідоцтво здоров’я щитовидної залози, то проблема може бути спільний недолік енергії через стрес, погане харчування або інших питань способу життя. Розглянути питання про прийняття деяких з наступних секрети, щоб збільшити вашу природну енергію, підтримують вашу щитовидну залозу і стимулювати зростання нових ниток, які є здоровими, блискучими і менш схильною до сухості або поломки.

1. Пийте Рекомендоване щоденна кількість води. Кава, чай, цукор напої або пиво не вважається у вашому повсякденному кількість води. Означає, що вода – вода. Газовані напої з кофеїном і може прискорити зневоднення, яке означає, що організм не функціонує на OTS кращих рівнів. Зневоднення змушує вас почувати себе осушених і вичерпані, це може бути прихованим чинником у припиненні росту волосся, сухих пасм або коси, що обламуються. Змініть ваші щоденні рівні в залежності від сезону року (жарку погоду може знадобитися більше щоденного споживання води) і кількість стресу у вашому житті. При натисканні на точні формули, більшість експертів не може дати просту відповідь на скільки води люди повинні пити щодня. Загальне правило для жінок, щоб пити від 2 до 2,6 літрів води на день. Для чоловіків правило: від 2,8 до 3,5 літрів. Є багато винятків з цього загального правила великого пальця, які пов’язані назад у віці, способі життя, вазі і клімат. По суті, експерти радять замінити всю воду, що Ви виділяєте щодня.

2. Пийте зелений Tea.Experts згодні з переваги зеленого чаю і чи справді вона допомагає волоссю здоров’я і зростання. Експерти, які вірять у волоссі користь для здоров’я зеленого чаю вважають, що певні хімічні речовини із зеленого чаю викликає релаксацію кровоносних судин, допомагаючи загальної серцево-судинної діяльності за рахунок збільшення циркуляції. Звичайно Збільшення циркуляції природно допомогти живлять коріння волосся і шкіру голови тканин.

3. Візьміть жваву прогулянку кілька разів на тиждень Експерти виявили, що ходьба у швидкому темпі протягом 15 хвилин сприятиме підвищенню вашого нормального серцевого ритму, який покращує кровообіг у ваше тіло, в тому числі до шкіри голови і волосяних фолікулів. Це також допомагає витрусити павутини та СНІДу в почуття пильності та енергії. Ідеальний час, щоб погуляти становить близько однієї години після їжі. Це дозволяє вашому організму перетравлювати і створює меншу загальну навантаження на систему. Звичайно, це важливо завжди консультуватися з вашим особистим лікарем перед початком будь-якої нової тренування, який буде напруженим у будь-якому випадку. Крім того, краще не ходити в найспекотніший час дня. І так, не забудьте сонцезахисний крем, незалежно від пори року, що ви йдете, і саме тому багато людей стали присвячений пішоходів торговому центрі.

4. Висипатися Багато людей позбавлені сну. У результаті щоденних стресів і штами дослідження показали, що люди все менше і менше сну. Для тіла, щоб функціонувати на оптимальному потенціал, який включає наявність необхідної енергії для живлення і росту волосся, люди потребують в достатній кількості сну. На жаль немає відповіді погладити за скільки сну достатньо. Знову ж, це залежить від індивідуальних особливостей. Більшість експертів сну рекомендують у середньому 6-8 годин для активного дорослих. Залежно від віку, стану здоров’я та інших факторів, які ви, можливо, буде потрібно більше 8 або бути в змозі вижити на трохи менше. У результаті більш позбавлених сну людей, кішки сон стають все більш популярними. Відмінний спосіб отримати щоденний приплив енергії є планування 20 хвилин кішки сон. Переконаєтеся, що не спати довше, ніж 20 хвилин, хоча інакше ви будете більш втомленим, ніж раніше ви дрімали. Дослідження показали, що 20 хвилин є найкращим кількість часу для отримання максимальної вигоди. Так налаштувати будильник рівно 20 хвилин і зловити кілька середині дня ZZZs.

5. Їжте енергії закуски, коли голод між прийомами їжі хіти, з’їсти, щоб живити вашу коріння волосся. Використання природних несолоного кешью або мигдалю декілька. Мигдаль завантажуються з магнієм, важливим мінералом для вирощування здорових пасом. Інші хороші волосся здорові закуски включають йогурт, яйця круто і тофу якої у всіх є відмінні поживні речовини, щоб допомогти волоссю рости.

6. Не відмовляйте собі в повсякденному Ароматерапія Багато досліджень були проведені на ефект ароматерапії при використанні в щоденній або регулярні масажі шкіри голови і для здорового волосся і шкіри голови, а також загальний стан здоров’я. Дослідження показали, що існує прямий зв’язок між використанням ароматерапії і ріст волосся. Дослідження, проведене Архіви дерматології в 1998 році шотландські дослідники виявили, що ароматерапія може сприяти зростанню нового волосся. Пацієнти, які масажують різні ароматичні масла на їх скальпи щодня користувалися значними і вимірні поліпшення їх росту волосся.

7. Сміх це кращі ліки Відношення це все. Дослідження показали, що негативні настрої можуть вплинути на організм людини і викликають всі людські системи сповільнюється. Кровоносна система, яка живить коріння волосся, допомагаючи йому рости і залишатися правильно харчуватися показано, будуть порушені в найбільшою мірою. Коли життя стає тебе оренду смішний фільм або читати гумористичну книгу. Зробіть перерву і повеселитися на світ вашого настрою.