Історія когезивних силікон

Згуртована грудні імплантати були винайдені на початку 1990-х, і були використані в усьому світі вже близько 10 років. Тільки Сполучені Штати поки що не підтримав цих пристроїв. Хоча досвід цих імплантатів за кордоном буде прийматися до уваги, FDA вимагає, щоб перспективні масштабне дослідження бути зроблено в Сполучених Штатах, дотримуючись своїх принципів і суворого контролю. Ці імплантати не схвалених FDA. Це тільки в контексті такого дослідження, що ці імплантати доступні в Сполучених Штатах.

Ці імплантати були спочатку винайдені з двома цілями на увазі: 1), щоб зробити більш тривалий імплантату, і 2) щоб зробити імплантат, який буде підтримувати більш привабливою і передбачуваною формі. Ця мета досягається насамперед шляхом гель більш цілісної, так що вона менше жідкоподобной і більше твердим, ніж інші імплантати з силіконовим гелем. З цієї причини, вони були відомі як “липке імплантатів ведмідь” Хоча попередні дані дозволяють припустити ці імплантати можуть виконувати свої завдання, майбутні абітурієнти повинні розуміти, що ці вимоги ще не були доведені.

Деякі жінки вважають це можливість мати шанс бути першим, щоб отримати те, що може бути імплантату в майбутньому, в той час як інші жінки відчувають себе ніяково будучи учасником вивчення нового медичного пристрою. Тільки жінки високо мотивовані, щоб отримати ці імплантати, і які готові взяти участь у дослідженні протягом 10 років спостереження, слід розглянути ці пристрої.