як-би дати фантастичний масаж всього тіла

Ось декілька порад про те, щоб дати великий, повний масаж тіла.

Вимкніть комп’ютер, взяти телефонну трубку і тьмяне світло. Запалити деякі ароматичні свічки і включите трохи м’якою музикою. Візьміть пару аркушів або м’які рушники – одне для вашого робочого місця і один, щоб покрити ваші «клієнта». Це важливо, оскільки шкіра масаж, це викликає приплив крові в цій області, і що удар потоку в свою чергу, нагріває шкіру. Так що для того, щоб уникнути холоду, прикрити областях, які ви закінчите масаж. Крім того, так як робота на м’язи викликає всі види хімічних речовин, буде випущений в організм, багато людей відчувають спрагу після масажу так що є трохи води на руки.

* Переконайтеся, що не тільки м’язи масаж – без розтягування шкіри або копатися в кістках і органах. Пам’ятайте, що для масажу м’язів під шкірою – не для самої шкіри.

* Масаж великих груп м’язів тіла, які в основному шию, спину, плечі і ноги. Таким чином, крім масажу правильно, ви отримуєте на ділянках, магазин напруги в тілі.

* Використання фірми, навіть тиск, не надто сильно або дуже сильне. Тиск, який занадто світле чи суперечливими, може бути настільки ж незручно, як занадто великий тиск, тому обов’язково використовувати парному ступеня.

* Завжди використовуйте мастило, оскільки вони допомагають підготувати і захистити шкіру.

1. Почніть масаж всього тіла в плечах результаті замішування м’язи і обережно потягнувши їх на себе.

2. Робота через плечі до шиї великими пальцями і кінчики пальців, щоб працювати від м’язів, по вертикалі і горизонталі у верхній частині спини. Слідкуйте за своїми нігтями!

3. Робота вниз кожну руку окремо знаходження групи м’язів в передній і задній і перемішування їх ніжно. Коли ви отримуєте на руки, використовуйте свої пальці, щоб працювати долонь. Не забувайте, іншою рукою!

4. Повернутися на верхній частині спини і роботу вниз до середини спини великими пальцями і кінчики пальців, щоб працювати від центру до країв і підштовхуючи вгору.

5. Продовжити роботу вниз по спині до стегон.

6. Масаж м’язів верхнього стегна і вниз по задній частині ноги до литок проводити час розминання кожного окремо з обома руками.

7. Перемістити до ноги, почніть з п’яти і тримайте його міцно, натискаючи вгору до ноги, потім вниз і з боку в бік. Робота пальцями на нижній стороні стопи з глибоким, повільним тиску, а також частина стопи і між пальцями.

Якщо ви спите суб’єкта – Ви зробили велику роботу!