шукаєте природне лікування старості

І шкода, що як тільки людина досить дорослий і досить мудрий, щоб дійсно почати цінувати і насолоджуватися життям, так багато фізичних і психічних захворювань заднього свої потворні голови. “Золоті роки” має бути час, коли людина отримує задоволення від своєї сім’ї, свої захоплення, і життя в цілому, але на жаль на вершині своєї фізичної болі і болі, старості зазвичай наступає і позбавляє їх здатності не тільки насолоджуватися своїм життям але навіть іноді для виконання повсякденних завдань. Чи є це хвороба Альцгеймера або інших дегенеративних захворювань головного мозку, старість є те, що практично всі бояться, як старі підходи віку.

Існує гарна новина від медичної спільноти. Як лікарі робити більше досліджень про те, як працює мозок і функцій, а те, що викликає його, щоб зламати, а й отримати більш глибоке розуміння того, як запобігти багатьом випадки старості. Хоча вона й не може бути можливим, щоб завжди мати сильний розум, що одне було під час молоді роки, відображаючи істинне старості насправді можна, якщо ви починаєте рано і активно в цьому напрямку.

З одного боку, важливо пам’ятати, що мозок, як і будь-які інші м’язи у нас є. Ви повинні проявляти його, щоб тримати його сильним. Розумових здібностей і спогади формуються і зміцнити більше одного робить нейронних зв’язків у мозку, а це означає чим більше ви думаєте, тим сильніше ваш мозок буде. Відображенні старість означає психічно активними протягом усього вашого життя. Психічного і емоційні зв’язки, здається, тримати мозок здоровим. Це все занадто просто, щоб вимкнути розуму щоночі, коли ми вмикаємо телевізор, але насолоджуючись стимулюючим розумову діяльність може тримати ваш мозок здоровим. Це означає вибір кросворду або інших типів загадок, читання журналів і книг, які є складними, і завжди намагається дізнатися щось нове. Ці речі не можуть повністю уникнути старості, але вони будуть тримати мозок активним і здоровим.

Емоційні зв’язки також є важливими, коли мова йде уникнути старості. Це означає, перебуваючи поруч з родиною і друзями і підтримка інших важливих сполук. Старі можуть бути активними у своїй церкві або громади з метою підтримки емоційних зв’язків і позбудься від старості.

Деякі трави, також, здається, допомогти у збереженні старості в страху, допомагаючи зміцнити ці зв’язки мозкової тканини. До них відносяться гінкго білоба, глід, розмарин, і женьшень. Хорошим полівітамінних також може допомогти у збереженні клітинами здорових і антиоксидантів в зелений чай та фрукти, особливо ягоди, здається, допомагають знищувати вільні радикали, які є елементами, які атакують здорові клітини в організмі.

Гінкго також називають качкою дерева ногу і був знайдений в Китаї в кінці 18 століття. Французького дослідження, проведеного в 1980-х роках, показали, що жінки, які приймають 600 мг Гінкго день показав короткострокові поліпшення пам’яті. Вважається також, для поліпшення кровообігу, сприяє зору і слуху. Гінкго також крові, тонше, і тих, хто приймає препарати для розрідження крові або аспірин слід проконсультуватися зі своїм лікарем перед початком будь-якого лікування, який використовує гінкго.

Там немає, звичайно, ніяких гарантій щодо того, як розум буде продовжувати функціонувати в літньому віці, так само як ніхто не може гарантувати їх фізичного здоров’я. Але, зберігаючи активну і докладаємо всіх зусиль, ви можете бути в змозі тримати в страху старості доти, і якомога більше.

Завжди консультуйтеся з лікарем перед використанням цієї інформації.

Дана стаття є живильним характер і не повинна розглядатися як медична рада.