чоловіки збираються у пластичній хірургії

Жінки історично були гонки, швидше за все, щоб скористатися пластичної хірургії. На подив багатьох, все більше і більше людей шукають в пластичної хірургії.

чоловіки збираються у пластичній хірургії?

Згадка пацієнтів пластичної хірургії і одним негайно думає про жінок. Імена таких процедур, як підтяжка обличчя і збільшення грудей, піддаються це припущення. По правді кажучи, жінки становлять близько 80 відсотків усіх пацієнтів пластичної хірургії.

Звичайно, на малюнку вище засобів 20 відсотків пацієнтів на пластичні операції становлять чоловіки. Враховуючи той факт, налічувалося більше 10 мільйонів процедур пластичної хірургії в 2005 році, 2:58 мільйона чоловік пройшли підвищення процедур. Очевидно, що пластична хірургія для чоловіків більше не є табу або слабкий варіант.

Чоловіки схильні переслідувати особисті удосконалення з тих же причин, як жінки. Вони хочуть поліпшити передбачуваної фізичної несправності або відсунути впливу часу. Найбільш популярні процедури з чоловіками, підтяжку обличчя, ніс робочих місць, повіку підйомники і ліпосакція для ганебного кишки пива. З очевидних причин, збільшення грудей не користується популярністю! Хоча ті ж назви використовуються для цих процедур, фактичні процеси, здійснювані може змінюватись в широких межах від жінок до чоловіків у зв’язку з різними контурами, присутніх в організмі кожної статі.

Отже, чому все більше і більше людей звертаються до пластичної хірургії? Там, здається, кілька причин. Чоловіки і жінки, обидва живуть довше. З цим збільшенням тривалості життя, чоловіки, як правило, працюють набагато довше, минулого і прагне зберегти їх зовнішній вигляд в порядок. Навіть впливових людей у ​​світі спорту, таких як Джеррі Джонс [власник Dallas Cowboys] пішли під ніж, щоб поліпшити або зберегти їх зовнішній вигляд.

Оскільки суспільство стикається з тим, що ми живемо довше, ідея пластичної хірургії вже не те, що піднімає брови. У той час як чоловіки знаменитості регулярно вживає її, решта з нас, також беруть участь у розробці акта.