продукти, які роблять вашу шкіру виглядати молодше

Якщо ви хочете досягти, і зберегти здоровий спосіб життя, щоб продовжити своє життя і мати можливість користуватися більше, то відповідну програму дієти є лише одним з багатьох речей, які ви повинні мати. Якщо ви не хочете бачити себе того, ці складки на шкірі, зокрема, на обличчі так само, як те, що більшість людей мають, ви повинні визнати, що продукти лінії боротьби, як правило, є.

1 – Харчові продукти, що містять лютеїн, такі як шпинат та інші зелені листові овочі є хорошими, щоб споживати, так як важливий механізм антиоксидантної шкіри дається таким чином, його зволоження і еластичність зберігається. 10 мг або приблизно 4 унції є ідеальним щоденне споживання цього овоча.

2 – ще одна річ, яка багата антиоксидантами боби. З численних штамів боби, вибрати той, який має найвищий загальний антиоксидантів, таких як червоні боби, оскільки вона допомагає в заміні шкіри зламався колагену.

3 – Так само як і квасоля, помідори також антиоксиданти, і вони теж корисні для вашої шкіри, оскільки вони також містять лікопін. Це речовина, яка знижує ризик розвитку раку і, трапляється, більш потужний, ніж вітамін Е, які використовуються, щоб допомогти шкірі залишатися здоровою. Харчування помідори насправді не важко, що потрібно зробити, але харчуються ці речовини можуть бути як приємно як споживання паста, салат або бутерброд, оскільки ви можете змішувати їх з цим досить просто.

4 – овочі не єдине, що може допомогти запобігти борозни з іншого, який багатий вітаміном B є Туреччина. Зшивання процесу в шкірі, які в даний час гальмується білок, який є індичок – значить, подяки не єдиний раз, коли ви можете насолодитися його перевагами, як ви також можете споживати цей час від часу.

5 – Вільні радикали можуть пошкодити шкіру, тому, їдять ягоди годжі рекомендується, оскільки вони багаті вітаміном С, який може допомогти боротися тих радикалів. Вірте чи ні, вони містять у п’ятсот разів більше вітаміну С, ніж за унцію ви отримуєте від апельсинів. Вітаміни В1, В2, В6 і Е є одними з антиоксидантів, які також проводяться в цих, а також важливий жир, який відгодовує до шкіри у вигляді лінолевої кислоти, що може зробити шкіру виглядати більш молодий і гладкою.

6 – Лляне багатий омега-3 і 6 жирних кислот. Змішування це з іншими стравами, як печиво і хліб дійсно хороша ідея. Якщо ви хочете, щоб сховатися або уникнути цих зморшок від приходу, то краще споживати цей матеріал частіше, оскільки це зробить вашу шкіру більш пухкими клітини.

7 – Буряк інший овоч, який може допомогти уникнути ліній, як це низько в грамах калорій і високим вмістом клітковини. Вона також включає антиоксиданти і пігмент, відомий як антоціани, які визначені для підтримки колагену вихід в шкірі. Каррі, варені, смажені і мариновані деякі зі способів, які ви можете підготувати цей матеріал.

8 – Велика кількість з нас бачать цукерок так само, як легка закуска або як солодко. Але є лише кілька з нас, хто знають, що активний кисень в організмі може викликати старіння і з’єднання, зване поліфенол, що міститься в цих цукерок може допомогти усунути ці. Не тільки це, він також може безпечної захисту від УФ-пошкоджень яка також є однією з причин старої шкіри.

9 – Так само, як лляне насіння, інша справа, що також включає в себе омега-3 жирних кислот, які допомагають змащувати шкіру і нижньої запалення, знаходиться в лосося.

Є інші речі, ми можемо поїсти крім 9 прикладів, наведених для запобігання складок від того, що відбувається. Ви повинні порадитися з з вашим лікарем або зробити деякі дослідження на свій розсуд так що ви будете знати, як планувати свій раціон.

Щоб зберегти гнучкий і зволожена шкіра, ви повинні фізичних регулярно займатися спортом і пити багато води, а також мають відповідну програму харчування і споживання продуктів, якості, які можуть уповільнити ознаки старіння. Уникайте вад, таких як вживання алкоголю або куріння, як вони будуть блокувати вас від цієї лінії вільних і молодий вигляд шкіри.