природні стратегії догляду за шкірою

Коли люди думають про догляд за шкірою, споживчі товари, як правило, перше, що приходить на розум. У той час як деякі чудові продукти догляду за шкірою на ринку сьогодні, рішення Ваших проблем по догляду за шкірою не завжди може бути вирішена за допомогою новітньої та найкращою продукції. Хоча ці продукти мають своє місце, є ряд речей, які ви можете зробити самостійно, щоб переконатися, що ваша шкіра здоровою і красивою.

Правильна гідратація часто використовується як засіб для лікування проблемної шкіри. Важливість споживання води не може бути занижена. Рекомендується, щоб всі п’ють понад 8 унцій вісім склянок води в день. Вода відіграє важливу роль в наданні допомоги, щоб позбавити свій організм від надлишкових токсинів. Ці токсини можуть впливати на інші області вашого здоров’я, а також стан вашої шкіри.

Пілінг є ще одним елементом догляду за шкірою, який часто упускається з виду. Правильний пілінг може мати величезний вплив на вашу шкіру. Суха кисть пілінг на сьогоднішній день є кращим для вашої шкіри, так як вона видаляє мертві клітини шкіри, покращує функції лімфатичних вузлів, і підсилює кровообіг. Суха кисть пілінг також стимулює детоксикацію. Як Ваша шкіра ваш найбільший орган, стан вашої шкіри може дати багато інформації про стан вашого здоров’я.

Ваша дієта також відіграє важливу роль у здоров’ї вашої шкіри. Загальні цукру, наприклад, нещодавно був пов’язаний з прискореним старінням. Цей процес називається глікірованія, і відбувається, коли молекули цукру зв’язується з білком молекули. Ці нові молекули називають AGE (для досвідчених кінцевих продуктів глікозилювання), і було виявлено пошкодження колагену в шкірі, зв’язок і хрящів.

Основні жири є ще одне міркування. Ці жири, які організм не може жити без, оскільки вони допомагають у створенні клітинних мембран, гормонів та інших подібних хімічних речовин, необхідних для оптимального здоров’я. Щоб переконатися, що ви отримуєте “хороших” жирів у вашому раціоні, спробуйте використовувати лляне масло, олію волоського горіха, або інші подібні добавки. Вживання риби може також надати Вам відмінне джерело “хороших” жирів, особливо лосось і сардини. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати будь-які значні зміни способу життя.