по догляду за шкірою, які не цілісний проти 100% Pure Skincare

Ви коли-небудь розглянуто список інгредієнтів на свій регулярний догляд за шкірою? Більшість продуктів догляду за шкірою, які ви купуєте містять шкідливі хімічні речовини не тільки завдати шкоди вашій шкірі, вони також можуть мати дуже поганий вплив на ваше здоров’я. Деякі з нас навіть невинно думають, що вони використовують ті ж продукти по догляду за шкірою протягом століть і вони, здається, в порядку досі. Факт низьким рівнем ушкодження шкіри, які викликають низькосортних роздратування, зневоднення і інші м’які пошкодження, які можуть прискорити старіння шкіри, в кінцевому рахунку, завжди був більш подивився.

Як світ став більш піклуються про своє здоров’я в даний час, ми пити очищену воду, їсти натуральні продукти, використовувати натуральні продукти, і пошук 100% Pure Skincare є неминучим пошуках небезпеки для здоров’я, способу життя, вільного. Ось чому цілісний підхід по догляду за шкірою набирає свою популярність швидко. Основні виробники косметичних потоці дуже багато знають про це і використовувати “всі природні інгредієнти” в якості інструменту для збуту своєї продукції по догляду за шкірою. Дійсний факт всі натуральні інгредієнти, які отримані з рослин, все одно доведеться пройти через процес, для вилучення активних інгредієнтів. Ці рослинні екстракти являють собою фактичні добавки, які працюють ефективно в порівнянні з рослинами, де похідним.
Так що, коли натуральні інгредієнти обробляється, чи буде він вважатися 100% цілком природним? За суворим визначенням; натуральний продукт не повинні були оброблені або поєднуватися з …………

У висновку, там насправді немає 100% чистого догляду за шкірою продуктів, доступних на ринку!

Тримайся там і не зрозумійте мене неправильно. Це не означає, що немає ніякої різниці між хімічною Ладена і продуктів цілісного догляду за шкірою.
Давайте поглянемо на хімічні речовини часто зустрічаються в не цілісною косметичних продуктів, таких як парабени, які зазвичай використовуються в косметиці, щоб захистити їх від мікробного росту, як для захисту споживачів і підтримки цілісності продукту. Воно використовується в засобах по догляду за шкірою, парабени вбираються прямо в кров, а не через шлунково-кишковий тракт. Деякі тести показали, що парабени викликало збільшення естрогену, який може по можливості вплинути на чоловічі і жіночі репродуктивні органи. Низька кількість сперматозоїдів і зниження тестостерону безпосередньо пов’язані з споживанням парабенів. Що ж стосується жінок, серйозною проблемою є вплив парабенів на рак молочної залози. Кілька досліджень знайшли сліди парабенів в жінок з раком молочної залози.

Парфумерія, є ще одним, щоб уникнути, якщо ви хочете 100% чистий продукт по догляду за шкірою. Звичайно, добре запашний продукт догляду за шкірою є дуже привабливим на поверхні. Але небезпечні хімічні речовини містяться в більшості аромати дратують шкіру або, що ще гірше, може призвести до деяких невідомих хвороб.

Діоксан іншого канцерогенного забруднення косметичної продукції. Майже 50% косметичних засобів, що містять поверхнево-активні речовини Етоксильоване були виявлені діоксан. Очі і слизові мембрани подразник, первинним подразником шкіри і центральну нервову систему. Гостра дія викликає роздратування, головний біль і запаморочення, які можуть наркозу має шкідливу дію на печінку, нирки і захворювань крові.
З іншого боку, підхід цілісний по догляду за шкірою використовує всі натуральні інгредієнти, які обробляються природно. А ще краще, тільки ті інгредієнти, довели свою ефективність в дослідженнях і дослідженнях в даний час використовуються. Деякі з інгредієнтів в даний час так ретельно вилучені, насправді процес вилучення компонентів (особливо Cynergy TK ™), настільки абсолютно, що він був запатентований.

Cynergy TK ™ + + Хороший джерело кератин, кератин витягується таким чином, якщо повністю біологічно доступна для вашої шкіри. “Функціональний кератин” надзвичайно схожий на білок, що міститься в шкірі людини, він фактично отримує колагену і еластину, щоб почати трохи відросте, які ваша шкіра починає втрачати з віком.

Вакаме + + японська водорість, яка значною мірою споживаються як їх раціон, містять мінерали, вітаміни і антиоксиданти, не тільки відіграють велику роль у зволожуючими і розгладження шкіри, він допомагає підтримувати водний баланс шкіри.

Нано-Lipobelle H EQ10 або Коензим Q10 + + Це іноді позиціонується як для лікування раку. Уявіть собі, яку користь воно допоможе в боротьбі зі старінням лікування. Він проникає вниз через сім шарів шкіри і надзвичайно ефективні при ‘уплітаючи’ вільних радикалів в шкірі, що призводить до драматичних проти зморшок.

Маючи знати переваги цілісного догляду за шкірою, ви повинні переконатися, що ви ніколи не будете витягай своєї руки НЕ 100% чистих продуктів по догляду за шкірою знову. Вибір кращого догляду за шкірою цілісний набагато легше зараз, як ви вже знаєте, переваги 100% чистих продуктів по догляду за шкірою дасть вам сяючою, пружною і гладенькою молодої шкіри, без занепокоєння про інших побічних ефектів.