органічних продуктів по догляду за волоссям

Чи не все одно, чи використовуєте ви органічні догляду за волоссям або звичайні продукти по догляду за волоссям? У чому різниця? Чому ви повинні платити більше для органічних по догляду за волоссям?
діетаноламіном в продуктах догляду за волоссям
Найбільш обговорюваних сьогодні в хімічні продукти догляду за волоссям є діетаноламін (DEA), хімічні, які роблять бульбашки в піні шампуню і робить шампуню очистити ваше волосся. Інші хімічні речовини, які створюють піну є кокамідмоноетаноламід, лаурамід MEA, DEA лауринової і полісорбат-20.
DEA так спірним через його результатів у експерименти на тваринах. Повторне застосування DEA для шкіри миші індукованих печінки і раку нирки. DEA чистячі засоби на основі регулярно використовуються в продуктах, як шампуні, фарби для волосся, і умовами. Жодна з мишей не помер від пухлини, але DEA мабуть, викликають пухлини, тим не менш.
органічних продуктів по догляду за волоссям
З журі все ще відсутній на ефекти DEA на людей, чому б не бути абсолютно безпечним і використовувати органічні продукти догляду за волоссям, без DEA. Споживачі були волають до органічних продуктів по догляду за волоссям, а також виробники почув крик. Сьогодні існують десятки компаній, які роблять високоякісних органічних продуктів по догляду за волоссям.
L’Occitane-ан-Прованс
Органічний екстракт вербени є основним інгредієнтом в L’occitane’s цитрусові Вербена Щоденний шампунь і кондиціонер використання. М’яко очищає волосся, не агресивні хімікати, які подразнюють шкіру голови. Ви будете любити аромат пікантним цитрусовим – цитрусових була доведена в ароматерапії, щоб бути підбадьорливої ​​аромат.
Sephora
Якщо ваше волосся були пошкоджені хімічними речовинами, за допомогою лікування, або екологічний збиток, ви любите те, що Виховання волосся Sephora Ритуал Комплект з Ojon робить для вашого волосся. Відновити волосся, роблячи їх блискучими, шовковистим і керованою. У комплект входять органічні, рослинні відновного лікування, шампунь, кондиціонер, активізації суміші, і зволожуючий крем стиль, приготовані з маслом Ojon, таємний виходить від народу Tawira Центральної Америки. Клінічні дослідження показують, що олія може Ojon гідрат, зміцнення та відновлення сухих і пошкоджених волосся.
terressentials
Terressentials Чиста Земля миття волосся був обраний зелений, як керівництво вищим продуктом 2004 року. Їх органічна догляду за волоссям миття приходить запашний: лаванда сад, прохолодно м’яти, лимона лівий берег, спекотний спеції, без запаху або, для тих, з чутливим носом. Ви навіть можете отримати пробну розмір випробувати запах: дві унції всього за $ 4.
Після перемикання з хімічних продуктів по догляду за волоссям для органічних продуктів по догляду за волоссям, це може зайняти ваше волосся і шкіру голови кілька тижнів, щоб показати результати нових продуктів. Але будьте терплячі, і незабаром ваше органічно оброблені волосся буде блискучими і сильними, ніж ви коли-небудь мріяли.