догляд за шкірою лазерного вивчення варіантів і вибрати правильний спосіб омолодити

Лазерна варіанти догляду за шкірою постійно зростає, оскільки нові технології на ринок щодня. Де ви починаєте шукати кращої технологією для вас?

Гарне місце для початку, вибираючи кілька різних постачальників по догляду за шкірою, які пропонують лікування ви зацікавлені Порівняйте технології вони використовують і перевірте відгуки пацієнтів процедури зробили з цим технології. Відгуки пацієнтів висвітлюють наскільки, скільки болю, дискомфорт, загальні наслідки процедури, і типові результати, які можна очікувати.

Лазерна варіанти догляду за шкірою зазвичай підпадають під різні категорії, такі як видалення волосся, видалення вени, фото догляд за обличчям, лікування акне, і т.д. Є багато, багато різних компаній, які стверджують, що створили найбільший революційний і ефективні машини лікування. Є дуже багато компаній, щоб перераховувати тут, але короткий список відомих імен Fraxel і Sciton.

Якщо у вас є довірений дерматолог може бути корисно, щоб попросити рекомендації за процедурою ви зацікавлені Часто дерматологи рекомендують цей тип лікування для пацієнтів, у яких є умови, які не можуть бути оброблені без рецепта або за рецептом ліків, таких як rocascea або судинні зірочки.

Пам’ятайте, той, який ви знайти лікаря, ви зацікавлені в роботі з з’ясувати, які технології він / вона використовує і зробити деякі за межами дослідження. Це дослідження дасть вам більш точні точки зору процедури ви збираєтеся є. Лазерна шліфовка шкіри можна лікувати тонкі лінії і зморшки, нерівності текстури, пошкоджену сонцем плям, шрамів від вугрової висипки і багато іншого.

Таким чином, ви можете видалити волосся з обличчя, рук, спини, живота, лінія бікіні, ноги і практично в будь-якому місці, що ви вперті, небажане волосся. Ви повинні завжди консультуватися з ліцензованим практикуючим, перед будь-який з цих методів лікування.

Є також шліфування шкіри лікування, яке лікує надмірне почервоніння, пошкоджені капіляри, розширені пори, нерівна текстура, тонких ліній і зморшок, шрамів і знебарвлення. Це лікування є безпечним для всіх типів шкіри, ідеально підходить для справедливої ​​і середніх тонів шкіри, і FDA схвалено.

Лазерне видалення вен є загальним для лікування судинних зірочок і видимих ​​вен на ногах і обличчі, а також розацеа. Після обробки вени зникають в системі організму ще раз. Лікування, як правило, після двох успішних чергові сесії.

Є багато інших умов, які можна лікувати за допомогою багатьох лазер по догляду за шкірою варіантів. Найважливіші речі, щоб перевірити на показники продуктивності рейтинги технології фактичними лікарів, які використовували їх, а також відгуки пацієнтів. Часто пацієнти можуть відчувати більше болю, ніж очікувалося, і лікар це може допомогти вам зрозуміти, що рівень болю, яку Ви готові терпіти за результати ви хочете.

Також пам’ятайте, що результати вашої процедури багато в чому залежить від досвіду лікаря. Будьте впевнені, щоб перевірити кваліфікацію лікаря, перш ніж пройти будь-якої процедури. Не рекомендовано, що хтось, що не отримав сертифікацію для виконуваної процедури виконують косметичну процедуру.