більш ніж косметичні зменшення грудей зменшити фізичні проблеми зі здоров’ям

Жінки з великими грудьми знаємо, що операції по зменшенню грудей є ефективною косметичною процедурою, яка може поліпшити зовнішній вигляд своїх грудей, але часто не усвідомлюють ступінь фізичних симптомів, вони живуть з, поки вони не мають хірургії. Фізичні проблеми супроводжуючих надмірно великими грудьми дуже реальні і можуть бути ефективно вилікувані за допомогою хірургії. Насправді, зменшення грудей залишається велике задоволення хірургічної процедури, в значній мірі через фізичне полегшення вона приносить.

фізичні проблеми, пов’язані з macromastia

Є багато фізичних симптомів жінок відчувають від того, великі груди (клінічно відомо як macromastia), деякі з яких можуть бути дуже серйозними. У багатьох випадках зниження дуже великих грудей будуть розглянуті медичної необхідності, страхові компанії, що охоплюють всі або частину вартості процедури.

“Approved” список симптомів, які вимагають зменшення грудей варіює залежно від страхової компанії, але тут є кілька ознак, які можуть призвести до страхового покриття для процедури Зменшення грудей:
• Хронічні і безжальний спини, шиї і плеча
• нахилившись плечі і поганий постави через вагу грудей
• Шкірні висипання та інфекції від контакту і тертя під грудьми
• нездатність здійснювати або брати участь у деяких фізичних навантаженнях
• Утруднене дихання через вагу і навантаження на груди

Іншим поширеним симптомом є канавок в плечах викликана бюстгальтер ремені. У крайніх випадках ця проблема виходить за рамки дискомфорт і може призвести до утворення шрамів або постійного поглиблення в плечах. Тиск з бюстгальтер ремені навіть може призвести до оніміння пальців, як ліктьовий нерв стискається, стан, який називається синдром клювовидного або ліктьової невропатії.

Інші проблеми, пов’язані з великими грудьми

Фізичних задач достатньо, щоб виправдати операцію, але є багато інших проблем, пов’язаних з macromastia які штовхають жінок на операцію, деякі з яких носять чисто косметичний характер і іншим, що адреса день у день проблеми. Наприклад, багато жінок знаходять, купуючи одяг важко, так як вони можуть знайти важко вписатися в більшість сукні і топи, і, можливо, доведеться спеціально замовляти свої бюстгальтери. Крім того, жінки можуть відчувати себе сором’язливим, що їх груди виглядати ненормальним або з пропорції з їх тілом, з опущеними вигляд або з наявністю розтяжок. У той час як ці проблеми автоматично не необхідність хірургії, вони незручності, що більшість пацієнтів зменшення грудей раді покінчити з після операції.

Дослідження показують, нематеріальні блага

Зменшення грудей не просто гарна ідея, вона може поліпшити життя пацієнта різко. Дослідження показали, що жінки, які піддаються зменшенню грудей є одними з найбільш задоволені пластикових пацієнтів хірургії. Листопад 2007 передбачає, що жінки показали “значне поліпшення як фізичного, так і психологічні симптоми, пов’язані з macromastia і в їх загальну якість життя” після операції грудей. Інше дослідження, опубліковане в 1999 році, показало, що жінки зазнали велике зниження питань тривоги, депресії і образ тіла на додаток до значного збільшення задоволеності після операції. Навіть на популярних онлайн-косметичної огляд сайту RealSelf.com, зменшення грудей є одним з найбільш рейтингових процедур для задоволення, як повідомляє інтернет-користувачів, які піддалися процедурі.

Дуже просто, мабуть, номер один жінок причини вибрати мати зменшенню грудей є поліпшення якості їх життя. Багато жінок відчувають себе майже негайне полегшення після операції і досвід великий поштовх в їх загальній впевненості в собі. Всі ці причини повинні заохочувати жінок відчувають біль через великі груди, щоб дослідити їх варіанти для зменшення грудей. Почніть з вивчення за кваліфікований хірург з досвідом виконання операції для забезпечення якості результатів.