Я люблю зубною ниткою – стоматологи люблять зубною ниткою і чому ви повинні too_

Кожного разу я йду, щоб побачити стоматолога для очищення, що щорічні я чую одне і те ж. “Вам потрібно всього лише нитка ті, які ви хочете зберегти” Я думаю, що це жарт галузі і кожен використовує його. Тим не менш, є щось дуже важливе в заяві. Бачте, я хлопець, який просто любить ниткою зуби. У машині, вдома перед телевізором, і, звичайно, кожен вечір після хорошої і ретельного чищення зубів.

Якщо ви не закохані в зубною ниткою, то ви, мабуть, не розуміють, не тільки, як це важливо для гарної гігієни порожнини рота, а й, як це здорово робить ваші зуби відчувають. Розглянемо зуби, як коробки складені один проти одного. Дві сторони показують, в той час як дві сторони один проти одного. А тепер уявіть, скільки зубною щіткою може очистити ці дві сторони ваших зубів, які один проти одного. Не так багато, чи не так?

Чистка одні просто не вистачає для досягнення наліт з внутрішньої поверхні між зубами. Міжзубні простору або місця між зубами і нижче лінії ясен два місця, де зубна щітка просто не може досягти і старі частки їжі застряють, стають ідеальним середовищем для зростання бляшки. Це місця, де порожнини також можуть розвиватися. Як тільки наліт твердне, вона повинна зняті на цій черговий візит до стоматолога я тобі розповідав вище. Щоденне використання зубної нитки однак, очищає наліт перш ніж він повністю твердне, зберігаючи ваші зуби виглядають краще, і здоровіше, і видалення основною причиною неприємного запаху з рота.

Барабанний дріб ласка …… Так Введіть зубна нитка та акт зубною ниткою. Зубна нитка виглядає просто як нитки, як правило, виготовлені з неорганічних матеріалів, таких як нейлон. Зубна нитка приходить в найрізноманітніших форм і розмірів, включаючи вощеного, що не вощений, плоскі, круглі і текстуровані, для випічки соди, з фтором і навіть з його власною зубною ниткою власникам. Ці предмети можна знайти в аптеках, продуктових магазинах або через магазинах медичного обладнання.

Тому, коли зубною ниткою, знайти той, який вам подобається. Мій особистий фаворит зі смаком м’яти воском. Хлопчик, ти просто не можете перемогти простоту використання і ароматом м’яти. Так чи інакше …. Зубна нитка приходить на рулон в пластиковому контейнері. Зніміть пару ніг ниткою. Ей, це дешево, і це робить роботу набагато легше.

Наступне, вітер один кінець навколо вказівного пальця пару разів. Хитрість тут в тому, щоб обмотайте її навколо достатньо того, що ви можете витягнути довгий кінець і він не буде зісковзувати пальцем. Тепер візьміться за довгий кінець, оберніть його один або два рази навколо вашого вказівного пальця іншої залишивши близько 1-2 дюймів нитка між двома пальцями і підготуватися до чудовий досвід.

Просто відкрий рот, укласти одним пальцем проти 1-2 дюймовий шматок нитки і натисніть між двома зубами. Коли тільки починав, використовувати будь-які зуби, які ви відчуваєте себе комфортно досягнення. Тепер, як тільки нитка між зубами, використовуйте його як маленька щітка і потягніть її на один зуб і перемістити його вгору і вниз між зубами потім зробіть іншій поверхні зуба.

Нарешті тягнути нитку для чищення зубів з між цими двома teeth.You повинні відчувати себе трохи буксир і оснащення як нитка звільняє себе від двох зубів. Іноді з доброю накопичення зубного нальоту, це оснащення буде випускати маленькі шматочки білого, як слиз. Це добре.

Після цього оберніть ще два дюйми нитку навколо вказівного пальця, захопити довгому кінці знову з іншого один або два дюйми чистої зубною ниткою, і ви готові для наступного зуба. Повторіть з іншого два зуба, поки ви не ходити і чистити між усіма ними. Особисто, я можу зробити кілька зубів, перш ніж мені потрібно “освіжити” моя ниткою. Flossing залишає роті відчуття чистою і свіжою, без необхідності штучних освіжувачів дихання.

Якщо все зроблено правильно з здорових зубів і ясен, зубною ниткою сама по собі не викликає вашого рота або ясен кровоточити. Кровотеча може статися, проте, якщо ви випадково натиснути ниткою у ваші ясна до складного. Не хвилюйтеся, швидко промити холодною водою, як правило, піклуються про все.

І останнє слово застереження. Flossing може викликати звикання