Ринопластика є для вас

Коли справа доходить до грудей Лос-Анджелесі отримав він охоплює, проте однією з найпопулярніших процедур пластичної хірургії є ринопластика. За даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії, кількість ніс робочих місць збільшилася на 74% в 2009 році. Процедура може бути виконана в медичних цілях, щоб допомогти комусь з диханням, наприклад, або в естетичних цілях. Коли операція робиться, щоб поліпшити функцію носа, це називається реконструктивної хірургії. З іншого боку, коли операція використовується для естетичних цілей, то це називається косметичної хірургії. Два методу використовується хірургами ринопластиці є замкнуті техніки і відкритої техніки. На закритому техніку, носові кістки досягли, зробивши надрізи в ніздрю. Після того, як надріз, шкіра відділяється від основної кістки і хряща. Цей метод не залишає видимих ​​шрамів, тому що розріз робиться всередині носа. Під час відкритого техніки, носові кістки досягли, зробивши надрізи в ніздрю і через шкіру, яка виділяє, що ніздрі. Ця процедура є кращим для складних процедур.

Коли хтось приймає рішення, щоб отримати ринопластика Лос-Анджелесі хірурги будуть консультувати його або її з варіантів. Кожен пацієнт повністю відрізняється що не ніс не є точно таким же, як інший. Це ускладнює, щоб удосконалити процедуру і Потрібен досвідчений, займався пластичним хірургом, щоб робити цю роботу. Пацієнт може бути вказана місцевим або загальним наркозом, залежно від складності процедури. Потім надрізи, щоб досягти кістки і хряща структура підтримки носа. Далі, основної кістки і хрящі видалені або додані O або реорганізовані, щоб дати носа покращений зовнішній вигляд і форму. Розрізи потім закривається з розчиненням швів. Шина використовується в ніс для підтримки нової форми в той час як ніс заживає. Процедура зазвичай проводиться в амбулаторних умовах і вся процедура може зайняти годину або два в залежності від того, скільки роботи займається.

При отриманні ринопластика Беверлі Хіллз пацієнтам рекомендується суворо дотримуватися післяопераційні процедури з догляду. Після процедури пацієнт повинен дихати через його або її рот. Там, звичайно, будуть набряки та синці та застосуванні холодного компресу може допомогти. Він або вона може їсти або пити після п’яти годин, і це важливо не дути носом. Після післяопераційні процедури належним чином призведе до швидкого відновлення. Біль, набряки, синці, відчуття закладеності носа, оніміння нормально протягом декількох місяців, але різкі носові кровотечі та інфекції не є загальними, тому важливо проконсультуватися з лікарем, якщо це відбудеться. При пошуку досвідченого пластичного хірурга Лос-Анджелес є хорошим місцем для початку. Процедура може бути трохи дорожче, але це може врятувати тисячі на перегляді процедури Пластика носа, щоб виправити погану роботу носа.