Макіяж Поради для отримання вашого макіяжу, щоб продовжитися протягом усього дня

Часто, у мене дуже важкий час з макіяжем перебування на. Він ніколи не хоче, щоб залишитися на для мене. Незалежно від того, косметику бренду я вибираю, він все ще, здається, приходять прямо від мого обличчя протягом декількох годин. Мало того, що це головна незручність для мене, але це стало впливати на мого бюджету. Макіяж може бути досить дорогим у разі, якщо ви ніколи не помічали.

Після розмови з деякими експертами краси макіяж і читання статей в Інтернеті, я думаю, що, можливо, знайшли рішення. Мені боляче це говорити, але виходить, що я, може бути проблемою. Всі, кого я говорив зі сказаним мені те ж саме. Ключ до тривалих макіяж правильне застосування, поряд з правом продукту.

Незалежно від того, наскільки ретельно застосовувати його можна, макіяж буде тягнути зникають діяти, якщо ви не встановите його. Ось чому провідні експерти краси зібрав цей наступний список. Ось деякі зі своїх секретів за те, що ваш макіяж останній протягом довгого робочого дня:

1. Перший кращий рада я можу дати вам, це: використовувати все, на вашій шкірі в помірних кількостях. Я знаю, що моє останнє твердження може дати від враження, що я поняття не маю, що я кажу, але повірте мені. Чим більше ви макіяжу ви складаєте, тим більше ймовірність, що ваші рум’яна, пудри або консілера буде змішуватися з масла з поверхні шкіри і не тре. Престол. Я сказав вам, що я не божевільна!

2. При налаштуванні вашого обличчя з порошком, спробуйте злегка припадає пилом нею обличчя. Не натискайте її затяжку. Все це робить перемелює його в вашу шкіру. Резервний листкового шліфувальні для протягом дня, коли ви стикаєтеся стає жирною безлад прямо перед вашими важливими середині дня обід.

3. Використовуйте напів-вершкове консилер коли ви можете. Проблема з Коректор часто є те, що ви хочете один досить сухий, щоб фактично покривають темні плями, але досить вершковим так, щоб ваше обличчя не виглядає зморшкуватою і сухою. Це ясно по канату ходити. Я рекомендую світла серветки для відбілювання потім порошок все, він встановить це красиво, не даючи вам зморшкувата, з порошковим навколо-око вигляд.

4. Принесіть промокальний папір для щоденного видалення масла. Якщо ви починаєте з допомогою пудра, це тільки зробить вашу шкіру блискучою. Ось божевільна ідея: зняти деяку косметику, і ваша залишилося нічого, крім особи. Ви будете здивовані, як багато хлопців насправді подобається природний вигляд на жінку.

5. Прем’єр ваші повіки очей грунтовки. Я використав це на моїх клієнтів, і це дійсно робить тіні тривати весь день без складок.

6. Я врятував кращий рада для останнього. Купуйте спрей макіяж налаштування і використовувати його після того, як ви закінчите всі схеми макіяжу. Це робить для вашого обличчя, що робить лак для волосся для вашого волосся. Вона тримає його, встановлює його, тримає його, як ви хочете для більшості дня. Я використовую його весь час, і я повинен визнати, вона творить чудеса для очей тіні, основи, рум’яна, і навіть губну помаду.

Я знаю того, щоб дотримуватися більше кроків під час ранкового особою молоти не найприємніша річ, щоб думати, але повірте мені, і дотримуватися їх. Це коштуватиме встаючи, що додаткові двадцять хвилин рано. Ви будете приємно здивовані результатами.