Колір волосся лікування Що ви повинні знати

Полупостоянние, Демі та постійних лікування волосся кольору доступні і є три основні методи фарбування. Постійним є найтривалішим лікування кольором, а потім Демі а потім напівпостійний квітів. Якщо ви не впевнені, який саме колір ви хочете, експериментуючи з напівпостійний квітів є хорошим способом, щоб випробувати різні кольори, перш ніж приймати остаточне рішення.

Всі види лікування фарбування волосся можна зробити у себе вдома або в салоні, і ваш рівень комфорту з Процес дійсно вирішальним фактором. Будинки комплекти більше не доведеться настільки суворі хімічного запаху, що чим старше комплекти зробив, і включати просто додавши кольору, залишивши його, і миття з шампунем і хороший кондиціонер.

З тих пір немає ніякого хімічної взаємодії між напівпостійний кольору і ваші волосся, колір просто поступово зникає з кожного миття. Молекули кольору дійсно ввести стрижень волосини і підвищити ваші природні тони і кольору. Коли ви миєте волосся ви поступово видалити невеликі молекули кольору з волосся і колір повільно повертається в нормальне русло. Більшість напівпостійний кольору волосся тривати тиждень або два, залежно від того, як часто ви шампунем. Деякі сірі будуть покриті напівпостійний кольору, але також буде близько половини лівої. Відсутність аміаку або перекису ці процедури означає, що волосся не можуть бути освітлений тільки тону і кольору підвищена. Якщо ви стурбовані тим, пробуючи різні кольори без проблем з корінням або штрихів, напівпостійний кольору це відмінна ідея.

Якщо ви хочете, щоб колір залишиться у ваших волоссі трохи довше, спробуйте Demi-постійний колір. Цей продукт містить деякі перекису, тому буде мати більш помітні аксесуара до кольору волосся, але все ж не зможе відбілити або світліше, бо немає аміаку. Молекули Demi-постійні кольори більше, ніж у напівпостійний колір, і, отже, буде залишатися у волоссі довше. Перекис дозволяє цим великі молекули, щоб увійти в сам волосся, практично не хімічно зміни волосся.

Постійна колір волосся містить як аміаку і перекису водню, і робить хімічно змінити ваше волосся, щоб дати постійна зміна кольору. Це не змиє, а, скоріше вам необхідно рости волосся відрізати кольору. Оскільки процес фактично змінює структуру волосся, колір волосся може змінити темне волосся на світ, а також легкі волосся темне. Оскільки це хімічний процес, важливо перевірити невелику частину волосся перед продовженням процесу. Там будуть деякі відмінності між окремими людьми, так що треба знати невеликі варіації кольору. Якщо ви не впевнені в цьому процесі, це гарна ідея, щоб мати професійний стиліст завершення процесу.

Будь-які волосся, які вже були хімічно оброблені можете різному реагують на підлозі або Демі постійні кольору волосся. Часто ці кольори можуть стати постійними на раніше оброблених волосся, так що це мудра ідея, щоб використовувати стиліста, щоб уникнути будь-яких помилок.