як щоденного догляду за шкірою може допомогти позбавитися від прищів

Кажуть унцію краще запобігти, ніж потім її лікувати. Це справедливо навіть тоді, коли справа доходить до догляду за шкірою. вугрі, поширена проблема серед підлітків, дійсно може бути відвернений, слідуючи повсякденну турботу, які можна зробити в комфорті його / її власному будинку. Щоденний догляд за шкірою це все про те, що надлишок нафти наша шкіра виробляє не закупорюють пори нашої вздовж мертві клітини шкіри і накопичені бактерій на поверхні шкіри. Вона включає в себе, очищення, тонізування та безмасляний зволожуючий. Після простих кроків у догляді за шкірою, можна запобігти вугри і зберегти нашу шкіру приємний чистим і свіжим.

Очищення:

Очищає є важливою частиною щоденного догляду за шкірою. Деякі люди думають, що сильніше мила може запобігти або вилікувати прищі, але насправді більшість підлітків роблять помилку, вибираючи дійсно суворі очищаючого кошти і в кінцевому підсумку з супер сухої шкіри, які більш чутливі до проривів. Є багато миючих засобів на ринку, і це дуже важливо, що ви обираєте той, який підходить для вашого типу шкіри.

Очищення бувають різних варіантів, таких як ті, для жирної, сухий і комбінованої шкіри. Завжди пам’ятайте, щоб вибрати один для вашого типу шкіри і переконатися, що вона ніжна і може використовуватися так часто, як вам подобається. Більшість дерматологів рекомендують, що ми вмивалися з ніжним миючим засобом принаймні двічі на день. Людям з жирною шкірою можна мити їх так часто, як їм подобається, поки вони вибирають невисихаючим, без масла, ультра-м’яким миючим засобом, що не сухіший або дратувати шкіру. Чистки є першим кроком у щоденного догляду за шкірою так що не забудьте обрати правильний миючий засіб для вашого типу шкіри.

Тонизирование:

Тонізуючу передбачає використання тонера або терпкий. Якщо миючі засоби повинні відповідати вашому типу шкіри, тонери повинні, а тому що їх робота є усунення глибинних залишків миючих засобів, що регулярне, можливо, не в змозі прибрати. Тонери, як правило, застосовується в тампон з бавовни який масажується все обличчя. Тонізуючий не тільки видаляє бруд і масло миючим засобом могли б пропустити, але він також встановлює вашої шкіри, щоб закрити відкриті пори і готує його для зволоження.

Більшість тонерів подвійні, як тонізуючий і зволожує агентів, але це все ж краще використовувати окрему безмасляний зволожуючий крем. Деякі тонери алкоголю в них так і для людей з чутливою шкірою, дуже важливо знайти безалкогольне формулою. Є тисячі вибір на ринку, всі перспективні, але великих результатів не забудьте вибрати той, який є безалкогольним, ніжний, і той, який відповідає вашому типу шкіри.

Зволожуючий:

«Нафта в подарунок»-то ми всі повинні мати на увазі при виборі зволожуючого крему. Старий зволожуючі олії мають у них, і люди використовують, щоб думати, що вони гарні для нашої шкіри. Але останнім часом дерматологи виявили, що масло, яке, природно, не вироблені нашою шкіри може призвести до пошкодження. Вони дозволяють сонячному світлу проникати наші шкіри легше, і вони можуть навіть забивають наші пори викликає більше прищів в цьому процесі. Зволожуючий дуже важливо навіть для людей з жирною шкірою.

Існує різниця між шкірою і поверхнею масла глибоке зволоження шкіри. Зволожуючий не тільки захищає нашу шкіру від сухості, але застосування зволожуючих кремів на день може запобігти появі зморшок і передчасного старіння. Люди, які зволожують щодня, як правило, мають менше обвислій шкіри, коли вони стають старше, і вони, як правило, мають менше зморшок. Зволожуючий є дуже важливою частиною щоденного догляду за шкірою, що більшість людей з жирною шкірою кінці пропустити. Завжди пам’ятайте, що безмасляні зволожуючі креми необхідно, якщо ви хочете зберегти вашу шкіру гладкою і пружною на дотик – і сухі, незахищену шкіру, швидше за все, привести до серйозних, ніж вугри зволожену шкіру.

застосовувати лікування акне місці

Є багато варіантів, коли мова заходить про місце лікування акне на ринку. Вибрати один, який не буде дратувати шкіру це дуже важливо. Для цього спробуйте застосувати місці лікування до іншої частини вашого тіла, залиште на ніч, і перевірити, якщо висип з’являється, або якщо свербіж відчувається. Це важливо зробити шкірні проби, перш ніж намагатися лікування продуктом на вашому обличчі.

Ці місця лікування може бути дуже сильним, а коли залишають на ніч, міг висушити прищ дуже швидко. Будьте впевнені, що це не дуже сильним для вашої шкіри в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку з білим, вибілені плями на обличчі. Люди з важкими акне потрібно місце лікування, щоб зупинка зростання, перш ніж вони привести до серйозних рубців. Спробуйте використовувати місце в той час як лікування прищів ще малий, щоб уникнути глибоких рубців, які можуть бути постійними.