як скоро після впливу coldsore герпесу типу 1 ви починаєте бачити симптоми

Так що мені було цікаво, це: Як скоро після впливу герпес герпесу (тип 1) в області статевих органів, ви починаєте бачити симптоми? Я думаю, що я могла заразитися генітальним герпесом через герпес мого партнера. Це було не зовсім активні в той час, він вже більше коростявої і був майже видужав. Він ніколи не мав генітальний герпес і це єдине, що я можу віднести це на рахунок. Чи означає це тепер означає, що я міг би типу 1 або типу 2 герпесу?

Якщо у вас також є ці сумніви, або є герпес, що ви хочете подарувати, то ось декілька порад, які допоможуть вам. По-перше, так дійсно заразитися генітальним герпесом від орального сексу, якщо у вашого партнера герпес (ВПГ 1). Після того як ви увійшли в контакт з HSV1 на вас області статевих органів, ви будете мати ВПГ2 або генітальний герпес. Як правило, він займає 14 днів і більше, якщо ви збираєтеся мати спалаху. Деякі люди не мають спалаху. Ви можете піти до вашим лікарем, щоб отримати аналіз крові, щоб перевірити на ВПГ 1 і 2.

Якщо ви заразитися від оральний герпес на піхву, вам доведеться gHSV1. Семмі не так, якщо у когось є герпес ви можете отримати герпес там, тому що герпес герпес. Просто тому, що ваш партнер думає, що він не має генітальний герпес це не робить це так. У нього може бути генітальний герпес і навіть не знаю його. У мене є gHSV1, у мене є одна, може бути, два роки OBS. Вони безболісні і піти через день або 2. З того, що я знаю, що могло б бути більше, але герпес може бути настільки незначними, іноді вони можуть бути пропущені.

Майте на увазі, герпес може передаватися навіть якщо ваш партнер не має відкриті рани. Так буває навіть більше, щоб сказати, так, ви можете отримати герпес якщо хтось, хто має герпес / герпес усно дасть вам оральний секс. Вам потрібно, щоб не дозволити своєму хлопцеві дати оральним сексом без зубної млинець, якщо ви не готові, можливо, отримати герпес.

У мене був герпес, так як мені було 19 років, як в результаті здобуття орального сексу від когось з hs1, і тепер я отримую спалаху на моїх статевих органах. Так що я хочу сказати, це заразно весь час, ви можете зловити його і ваш друг повинен знати цього, а також, тому що він може заразити інших людей.