як правильно використовувати відбілювання зубів лотки

Коли справа доходить до стоматологічних методів методи відбілювання і відбілювання, є кілька варіантів для розгляду. Від зубної пасти з відбілюючим інгредієнти для відбілювання жувальної гумки, різноманітність продуктів, доступних може придушити здатність деяких людей, щоб ретельно вибрати найкращий варіант і таким чином привести до неправильних використання деяких продуктів. Що ще гірше, це може призвести до використання продукти відбілювання, формула якого не ефективні, або, які є небезпечними для нормального здоров’я зубів. Я постараюся висвітлити деякі плюси і мінуси відбілювання зубів, для того, щоб допомогти тих, хто розглядає відбілювання зубів для досягнення оптимальних результатів відбілювання без шкоди для їхнього здоров’я зубів.

Перша порада досить очевидно: незважаючи ні на що чудесного продукту, який ви бачили по телевізору, ви повинні проконсультуватися стоматологічної допомоги професіонала, перш ніж ви почнете використовувати будь-які продукти. Ваш стоматолог буде в стані вести Вас через іноді важко процес вибору відбілювання зубів методом, який найкращим чином відповідає вашим потребам засновані на здоров’я вашого рота, скільки відбілювання вам потрібно і як швидко ви хочете результатів. Тоді, він буде рекомендувати те, що лоток відбілювання зубів слід використовувати, а також розповісти вам, який продукт краще для вас. Стоматологічного здоров’я експерт розробить на стоматологічні лоток, який відповідає вашим власним рот і зуби розміром.

Професійні також буде в змозі запропонувати, що робити з будь-який штучний зуб, вам може знадобитися (склеювання, шапки, пломби, мости і т.д.), а відбілювання відбілює природних стоматологічних штук тільки. При необхідності він зможе замінити будь-яку ненатуральних моноблок з біліше одного, просто щоб переконатися, що всі ваші зуби будуть такого ж кольору як тільки лікування відбілювання вдалося.

Тримайтеся подалі від загальних лотках. Ці чи не індивідуальні відбілювання лотки не відповідатиме вашим рот відмінно, і може мати кілька небажаних ускладнень. Наприклад, лоток, який не відповідає вашим зубам може дозволити гелю для проковтування, і вони також можуть завдати травми м’яких тканин вашого рота. Крім того, ці лотки часто приходять з відбілюючих засобів, які є неефективними, кисла або навіть токсичними.

Якщо у вас є свої власні індивідуальні відбілювання зубів і відбілювання лоток продукт, ви повинні зайняти деякий час, щоб підготувати зуби для лікування зубів.

Завжди щіткою і ниткою зуби перед нанесенням відбілювання лоток. Існує вагома причина для цього: відбілюючий гель працює краще і швидше на чисті зуби. Таким чином, ви будете в кінцевому підсумку, використовуючи менше гелю.

Спробуйте використовувати відбілювання зубів лоток під час сну. Таким чином, продукт відбілювання буде залишатися в контакті з поверхнею зубів досить довго, щоб досягти максимальної ефективності відбілювання. Крім того, якщо Ви не повинні використовувати це протягом дня ви будете відчувати менше проблем на вашій нормальної денної діяльності, в основному, тому що це може бути важко говорити поки що має тарілку всередині вашого рота, навіть якщо вони досить тонкі.

Відвідайте стоматолога на регулярній основі, щоб дозволити йому уважно стежити за еволюцією лікування відбілювання, а також дозволити йому усунути будь-які проблеми, які можуть з’явитися. Пам’ятайте, що ваші зуби будуть чинити опір лікуванню, але ясна не може. Нехай ваш стоматолог оцінити будь-які можливі пошкодження м’яких тканин і дасть Вам інструкції про те, як уникнути цього. Крім того, майте на увазі, що відбілювання зубів в основному хімічній обробці, тому слід уникати будь випадково проковтнути відбілювання продукту. Більш важливо ще, не відбілювати зуби, якщо ви вагітні або жінки-годувальниці, або якщо ви перебуваєте під 13 років.

Просто слідуйте цим легким керівництво, і ви просто могли закінчитися тим, що насолоджувався білосніжні зуби в найкоротші терміни без шкоди вашому здоров’ю.

Copyright Джаред Уїнстон, 2006. Всі права захищені.