як полегшити натяг шкіри

Шкіра натягнутість є наслідком сухої шкіри. Суха шкіра характеризується сухою і лущиться шкіри, свербіж і легко дратується. Так як сухій шкірі не вистачає достатнього зволоження, шкіра стає розтягнутою і щільними. Краще рішення, щоб заспокоїти суху і підтягнутою шкіри, щоб зволожити його відповідним чином. При ефективному зволоженні, можна заблокувати вологи в поверхню шкіри і тримати його добре зволоженою.

Ось деякі кроки, щоб живити і зволожувати суху шкіру ефективно і пережити натягнутість.

використовувати м’які очищаючі зволожуючі

Чистячі засоби, як передбачається, глибокому очищенню шкіри і видалити весь бруд, сміття і надмірних залишків нафти зсередини пори шкіри. Однак більшість миючих засобів містять сильні інгредієнти, які разом з видаленням домішок з поверхні шкіри і в кінцевому підсумку видалення натуральні масла з поверхні шкіри. У свою чергу, шкіра стає сухою і підтягнутою. Сильні миючі засоби особливо шкідливі для сухої шкіри, тому що вони в кінцевому підсумку висихання шкіри подальше роблячи його більш листкове і роздратованою. Не використовуйте мило на вашому обличчі. Мила містять агресивні інгредієнти і створити хаос на суху шкіру.

Завжди використовуйте м’яке миючий засіб, який не здирати натуральні масла шкіри, але м’яко видаляє забруднення в порах. Виберіть миючий засіб, який має зволожуючі інгредієнтами, а також, які допомагають живити суху шкіру і тримати його зневоднення. Деякі з популярних миючих засобів для сухої шкіри є:

Obagi Nu Derm пінистий гель – це м’яке миючий засіб зволоження, яке містить комбінацію Алое Віра, природних трав і натуральних миючих засобів. Вона видаляє всі сліди забруднюючі речовини і домішки, накопичені в пори шкіри і виводить надлишки жиру, не порушуючи природного рівня вологості шкіри. Особливо підходить для сухої шкіри, Obagi Nu Derm пінистий гель робить шкіру шовковистою.

Obagi C-Cleansing Gel – це знову ніжний очищаючий гель, який видаляє всі ознаки бруду, масла і макіяж частинок і доглядає за шкірою з вітаміном С і гідрохінон.

використовувати безалкогольне тонери
Використання тонера є широко обговорюваним питанням у світі по догляду за шкірою. У той час як деякі вважають, тонери тільки додати додатковий крок до безплідним режим догляду за шкірою і не на всі необхідні для сухої шкіри, є й інші, які вважають, використання тонера є важливим кроком. Тонери правило видалення залишився від залишків миючого засобу і зменшити пори шкіри. Крім того, вони також відновити рН баланс шкіри і подальшого запобігання сухості шкіри.

Один інгредієнт, які викликають тонерів мати ефект сушіння на шкірі є спирт. Таким чином, для сухої шкіри, використовуйте безалкогольний тонер, зволожуючий ефект. Виберіть м’який тонера, який містить зволожувачі або інших зволожуючих агентів

Obagi Nu-Derm Toner – Це унікальне поєднання натуральних інгредієнтів і трав, які тонізують шкіру і відновлює її нормальний баланс рН. Він містить природний терпкий називається «Alum» який нормалізує рН шкіри рівнів і підсилює абсорбцію активних інгредієнтів інші продукти догляду за шкірою. Крім того, він прискорює клітинний руху і оборот на проникаючи вглиб дерми шар шкіри. При регулярному використанні, тонер допомагає залучити нових і свіжих клітин шкіри на поверхню, а шкіра стає гладкою і зморшки безкоштовно. Існує також значне зниження поява пігментних плям і веснянок.

інтенсивно зволожують
Найкращий і очевидний для лікування сухої шкіри Зволоження. Тому переконайтеся, що ви зволожують шкіру інтенсивно з метою підтримки належного рівня гідратації. Зволожуючі утримувати воду в поверхню шкіри і забезпечити тимчасове бар’єр проти випаровування. Проте, намагайтеся уникати зволожуючих кремів, які містять важкі аромати і консерванти, які можуть подразнювати шкіру і викликають свербіж. Кращий час, щоб застосовувати зволожуючі креми після чищення, коли шкіра ще волога. Це тому, що волога шкіра вбирає зволожуючі краще і допомогти зафіксувати вологу.

Виберіть зволожуючий крем, який містить пом’якшувальні речовини, речовини, які допомагають пом’якшити шкіру і запобігає сухості. Пом’якшувальні збільшує здатність шкіри утримувати воду і утворює захисний шар масла для запобігання втрати води і для змащення шкіри. Молочна кислота і нафтопродуктів користуються популярністю пом’якшувальні засоби, які творять дива на шкірі. Також шукайте зволожувачі, як гліцерин і гіалуронова кислота. Зволожувачі вологи в шкірі з атмосфери.

Kinerase крем: Це омолоджуючий крем, який покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок і підвищує здатність шкіри утримувати вологу. Kinerase крем містить Кінетін, на рослинній основі агента, який допомагає шкірі утримувати вологу.