як перемогти дерматит подразнення

Запалення і роздратування, викликаного дерматитом залишає більшість хворих бажаючих вони могли б пролити на власній шкурі. Запалення і подразнення може бути анульована, якщо лікувати правильно. Проте, найголовніша причина, це не ефективно лікувати знаходиться в межах величезного нестачі знань широкої громадськості має до стані. Як і більшість медичних проблем, якщо ви хочете викорінити симптомів, ви повинні спочатку зрозуміти проблему. Як тільки ви можете визначити тип дерматиту ви володієте, найбільш ефективних рішень стало ясно, а так само інші методи лікування стають даремними або не мають відношення.
Так як же починають розуміти складність дерматит? Перш за все, давайте розбити його зверху те розуміння різного типу стає набагато простіше. Як тільки ми дізнаємося, щоб ізолювати певного типу дерматиту володів, кращий курс лікування можна діагностувати.
Крок 1: розуміння дерматит
Дерматит, або більш відомий як екзема, є добре відомим стан шкіри, яке часто є результатом алергічних реакцій або подразнення від хімікатів. У результаті реакції або подразнення, шкіра часто стає червоні, опухлі або блістери, і сильний свербіж. Дерматит є загальним терміном, використовуваним для зв’язку різних запаленнях шкіри.
Крок 2: диференціації поширених форм дерматитів
Контактний дерматит: Контактний дерматит є запалення шкіри, викликане або при контакті з дратівливими хімічними таких як миючі засоби, розчинники, кислоти та шкіри мочалка, або це може бути викликане алергічною реакцією на гелі, лосьйони, антисептики в кремах для рук і відбілювач . У більшості випадків поступово зникають і зникають після припинення впливу зупинки, але це може зайняти до 6 тижнів. Щоб допомогти у зниженні запалення зволожувачі можуть бути використані, щоб пом’якшити і додати вологи в шкірі, підвищення сухості і масштабування. Лікарі та фахівці шкіри, як відомо, призначають кортикостероїдні креми та мазі, але це може бути небезпечно, оскільки вони можуть викликати серйозні побічні ефекти, які часто гірше, ніж вихідна завдання.
Атопічний дерматит: Атопічний дерматит є ще однією поширеною формою. Хоча спільне у немовлят і дітей молодшого віку, він може зберігатися до зрілого віку. Атопічний дерматит викликає рожево-червоні, лускаті висипання, які можуть отримати шорсткі, сентиментальне і твердим. У дорослих випадків це знаходиться в основному в ліктях, під колінами, та / або на зап’ястя та кисті рук. Це стан, який не може бути вилікуваний, тільки керований. Тому краще, щоб уникнути використання мила, в той час як застосування зволожувачі, щоб полегшити сухої свербіж шкіри. Кортикостероїдні креми та мазі, як відомо, допомогти роздратування, проте існують серйозні небезпеки, пов’язані з їх застосуванням.
Крок 3: найкраща форма лікування – природні бальзами шкіри
Тепер, коли хмари, що оточує дерматит був піднятий, що це означає для вас? Тепер Ви озброєні з правильними інструментами для викорінення страшної сухості, подразнення, свербежу та що умова причин. З небезпечними побічними ефектами кортикостероїдні креми та мазі визначені, найбезпечніший план лікування повинні бути зосереджені навколо природних бальзамів шкіри. Ці креми гармонійно поповнити вологу назад у роздратовану шкіру, тим самим забезпечуючи чисте, надійне рішення.