як знайти свою красу весни

У всіх цих змін є постійною величиною, яку я хотів би послатися як життєвої сили. Уявити з початку всі відомі служби, життєва сила початкової енергії, і є частиною всіх нас. Це Космосом, який постійно розвивається в напрямі вищою формою досконалості. Це та ж сама енергія, яку ми знаходимо настільки поширених в загоює дією, особливо в гомеопатії, але і в клітинних процесах, які пов’язані з будівництвом та деконструкції будь-якого живого організму.

Весна є одним з моїх улюблених сезонів – це як вибух енергії, життєвої сили, що propells все творіння до оновлення, відродження, свіжий зростання і в кінцевому рахунку перетворення. Зимові характеризується застоєм, протягом яких ми будемо зміцнили наш дух і наше фізичне істота. Зима також ідеальну можливість для нас, щоб розглянути майбутні проекти. Згодом, навесні у нас є свіжу енергію і мотивацію, щоб розмістити наші ідеї на місці.

Перехід від зими до весни, не з легких, проте, як це сповільнюється накопичення токсинів або осад, як я люблю це називати.

Дуже важливо, щоб ми вигнати цих небажаних токсинів. Для того, щоб зробити це, потрібно активувати свої видільної органів (нирок, легенів, печінки і шкіри). Це почнеться почати ваш метаболізм, стимулює кровообіг, і тим самим основу детоксикації режиму. Токсини, які накопичилися у вашому цього система буде вигнаний і замінений вітальності як для тіла і розуму.

Основна ідея проста: якщо ви хочете, щоб мати можливість бачити зі свого будинку, вам необхідно очистити ваші вікна. Те ж саме відноситься до наших тіл – якщо вони не прибираються належним чином, все буде в озері каламутній, і відсутність вібрації.

Наша шкіра є одним з найбільш важливих органів у цьому процесі, а також дзеркало все, що відбувається всередині нас. Він також виступає в якості передавача інтимний, анатомічні та нервових зв’язків.

Раз на місяць, зовнішній шар нашої шкіри, або епідермісу, оновлює себе. Варто відзначити, що це також така ж кількість днів (28) у місячному циклі, а також таку ж кількість днів у період жінки.

Я вважаю, що весна кращий час для детоксикації, так як це початок, і пробудження. Наша шкіра часто здається, втомився на початку весни, із запаленням, почервоніння або сухість.

А також дотримуватися програми детоксикації, це також важливо думати про те, що Ви звертаєтеся до вашої шкіри зовні: Ваше тіло повинно подаватися з всередині і зовні. Намагайтеся купувати продукти, що не містять синтетичних консервантів і парабенів, а ще краще шукати продукти, які були сертифіковані як 100% органічних. Краща основа для догляду за шкірою режиму, на мій погляд, є гарною якістю органічних умивання і органічного Тонік для обличчя.