парабенів безкоштовні продукти – 5 шкідливих інгредієнтів, щоб уникнути поки не стало занадто пізно

Хоча ви можете знайти широкий спектр продуктів парабенів безкоштовно в ці дні, але важливо, що ви знаєте, що те, що парабенів та інших шкідливих синтетичних речовин вам слід уникати в кращих косметичних продуктів. Дізнайтеся, експерт факти в цій статті.

Основне питання – що таке парабенів? Парабени є синтетичні консерванти, використовувані в більшості косметичних продуктів і зволожуючі креми. Ви можете знайти їх в різних назв – метил, пропив, бутил і етил-парабени.

Багато досліджень показали, що парабени грають важливу роль в індукції раку і порушення ендокринної системи в організмі. Вони також відомо, викликають роздратування і алергії. Краще використовувати парабенів безкоштовні продукти, щоб уникнути таких проблем зі здоров’ям.

Крім того, парабени, є багато інших шкідливих синтетичних хімічних речовин, які широко використовуються в косметичних продуктів. Ось 5 з них, які вам слід уникати –

1) Парфуми – вони можуть ставитися до більш ніж 4000 різних видів синтетичних хімічних речовин, що використовуються для створення привабливого запаху в косметичних продуктів. Це несприятливо впливає на центральну нервову систему і викликати проблеми, такі як депресія, неспокій, дратівливість і гіперактивність.

2) Спирти – ви можете знайти їх як етанол, метанол, етил, бензил і ізопропілового спирту. Вони викликають надмірної сухості шкіри та пошкодження природної кислоти мантії шкіри. Це робить її вразливою для атак цвілі, бактерій і вірусів.

3) Мінеральні масла – це нафтові побічних продуктів і виступати в якості тимчасового зволожуючі креми. Але, у свою чергу, вони також блокувати пори шкіри і її здатність видаляти властиві токсинів. Це викликає акне вивержень, алергія, сухість шкіри і т.д. Ви можете знайти їх, як парафін, рідкий парафін і вазелін в косметичних продуктів.

4) акриламід – вони широко використовуються в руці і креми для обличчя. Вони, як відомо, викликають пухлини молочної залози.

5) поліетиленгліколь або PEG – їх використовують як емульгатора і зволожувач. Дослідження показали, що вони грають ключову роль у виникненні раку.

Наша шкіра поглинає інгредієнти, які присутні в кремах і лосьйонах, які ми застосовуємо на день за днем. Вони входять глибокої до наших кровотік. Таким чином, важливо, що ви переконаєтеся, що ці шкідливі інгредієнти, які не присутні в парабенів безкоштовні продукти, які ви купуєте.

Відвідайте мій сайт в поглиблених досліджень на тому, що парабенів і його наслідків для здоров’я. Дізнайтеся, які дивовижні природні інгредієнти, які ви повинні виглядати в кращих парабенів безкоштовні продукти і те, що шкідливі речовини, щоб уникнути, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.