окуляри, друкарський верстат, і глобальне потепління

Іноді мабуть дрібницях може змінити світ.

Чому це, що населення світу розпочався вибухове зростання від 7 до 8 століть тому? Ось як це виглядає для мене.

Йоганн Гутенберг відомий як винахідник рухомого друкарню типу. Друк з з приводом від ходового гвинта преса вже існувала в китайській культурній сфері, принаймні, на кілька століть раніше. Рухомий тип не означають багато для мов, які використовували картину ідеограм, а не алфавітів. Гутенберг був ювеліром, і знав достатньо про металах для розробки способів лиття для масового виробництва високих символів визначенням. Так, раптово, західний світ був засобом для масового виробництва друкованого тексту. Вже не копія книги потрібні роки, щоб зробити. Поширення друкованого тексту, а не тільки біблії Гутенберга, була вибухонебезпечною.

Інша частина історії була корекції зору.

Об’єктиви, ймовірно, були винайдені в Східній Азії, багато століть тому. Перші могли бути зроблені з натуральних ясно кристалів кварцу. Пізніше, лінзи штучних кристалів (скло) формується шліфування й полірування були розроблені. Простий лупи існує принаймні дві тисячі років тому. Різні посилання кажуть, що Європа дізналася про лінзи від книги, перекладені з арабської та індійського мов. Приблизно до 1300, скляних центрів Венеції та Флоренції домоглася відносно дешеві скла плюс методи для шліфування й полірування. Це призвело до доступним лупи та розробка практичних телескопів.

Невідомо, хто перший подумав адаптації загальних збільшувальне скло звичаєм рецептів, ні хто першим поставити дві лінзи в ручній кадру. Десь, приблизно в 700 або 800 років тому, хтось винайшов окуляри і ніс, щоб підтримати їх. Близько 1784, Бен Франклін спілкувався зі своїм баченням продовження старіння, винаходячи біфокальні окуляри, тому він не повинен був тримати заміни моно Фокусна очок.

Тільки, чому була корекція зору так, як тремтить земля?

Вважаю, що всі професій використовуватися для передачі між поколіннями системи учнівства. Як практикуючі деякі навички отримала статус «майстер», вони взяли на молодих людей в якості учнів, щоб дізнатися, що майстерність, а також колоти дрова, відстані водою, і роблять численні обтяжуючі справами майстер міг би назвати, як убити час. Дізнався навісу став підмайстром, який може насправді виробництво мечів, алхімічні рішень, ліки, картини, і т.д. пов’язано з капітаном або «Школа майстра XYZ.”

Це процес становлення майстра пройшло багато років, і був у тісному конкуренції з процесом старіння. Шкода мисливець наближається середнього віку, який втратив зір вдалину, ювелір або срібло Сміт, який вже не міг зосередитися тісно, ​​і так далі. З окулярами, професійний років були розширені, аж до людей, які раніше були не в змозі добре бачити взагалі.

Низька вартість друку і дешеві окуляри дозволили вибух знання, що призвело до промислової революції.

Ненавмисні наслідки включають демографічний вибух, вибух використання енергії, експоненціальне зростання забруднень, отже, глобального потепління.

Це занадто пізно, щоб ООН винаходять корекції очей і друку. Нам краще навчитися контролювати населення світу гуманно, або Чотири вершники Апокаліпсису (голод, епідемії, війни і смерті) буде їздити Землі.