нових способів лікування рожевий очей

Там може бути гарною новиною для батьків і тих, хто прагне лікування бактеріальних кон’юнктивітах, іноді називають «рожевий очей». Нещодавно затвердженого лікування може скоротити кількість очних крапель вони використовують більш ніж на половину. Ось ближче:

спільною проблемою

Кон’юнктивіт є запалення кон’юнктиви, яке слизової оболонки, що покриває білки очей і з внутрішньої сторони повіку. Причини кон’юнктивіту можуть бути: алергія, хімічні речовини, вірусними або бактеріальними інфекціями. Бактеріальний кон’юнктивіт є поширеною формою кон’юнктивіту, який може бути заразним і часто зустрічається у дітей.

більш зручне поводження

Типові методи лікування бактеріального кон’юнктивіту вимагає великої кількості очних крапель вводять протягом періоду часу. Тим не менше, лікування нещодавно схвалений FDA, званий AzaSite ™ (азитроміцин офтальмологічного розчину) 1%, може зробити рішення проблеми простіше. Лікарі кажуть, зручний графік дозування AzaSite, як очікується, дозволить поліпшити дотримання пацієнтом, і він може бути використаний на дітей у віці від 1 року. У клінічних випробуваннях, побічний ефект роздратування очей сталася після AzaSite адміністрації в 1-2 відсотків пацієнтів.

“Лікування формулюється з антибіотиком широкого спектру дії азитроміцин і має більш зручний режим дозування, вдвічі менше кількості крапель для ефективного лікування у порівнянні з найбільш призначеного лікування”, сказав Терренс П. О’Брайен, доктор медичних наук, професор офтальмології та Шарлотта Брейер Роджерс Шановні кафедра офтальмології, Bascom Palmer Eye Institute Університету Майамі. “Ці атрибути є особливо важливо при лікуванні дітей молодшого віку та зайнятих дорослих.”

рожеві очі симптоми

Люди з бактеріальний кон’юнктивіт зазвичай страждають від:

• слизові виділення, які можуть викликати повіки злипаються

• набряк кон’юнктиви

• подразнення

• свербіж

• Відчуття стороннього тіла

• розриваючи

• почервоніння

Більш детальна інформація

Якщо ви або коханої є симптоми бактеріального кон’юнктивіту, поговоріть з медичним працівником.

Важлива інформація з безпеки

AzaSite показаний для лікування бактеріального кон’юнктивіту викликано наступними організмами: CDC корінеформних групи G, золотистого стафілокока, стрептокока групи Mitis, пневмокок і гемофільна паличка. Рекомендований режим дозування для продукту є одній краплі двічі на день протягом двох днів, потім по одній краплі один раз на день протягом наступних п’яти днів, в цілому дев’ять крапель в ураженому оці. AzaSite не слід вводити субкон’юнктивально або введені безпосередньо в передню камеру очі або іншим чином вводити системно. У клінічних випробуваннях, найбільш поширений побічний ефект у пацієнтів, які отримують AzaSite було подразнення очей, яке відбулося в 1-2 відсотків пацієнтів.

Нові методи лікування може зробити рожевий очей легше мати справу з.