мінімальним косметичним ремонтом Філадельфії

Всі хочуть виглядати молодо, як можливо так довго, як це можливо, і незалежно від того, як часто ми йдемо в спортзал або, як здорово ми їмо, час бере своє, на нашій можливості. Гравітація і втрата еластичності шкіри шоу на нашому обличчі з плином часу. Хоча є деякі не хірургічні варіанти, які доступні для споживача, жоден з цих ефектів не як тривалий, як підтяжка обличчя або рітідектомія. Одна справа мати на увазі при виборі, щоб отримати підтяжка обличчя у Філадельфії, що це складна хірургічна операція і має ризики.

Для тих, хто розглядає підтяжка обличчя, ви повинні спочатку розглянути ваш бюджет для даної процедури. Вартість для підтяжки обличчя у Філадельфії може варіюватися від як низько як $ 1500 до вище, ніж $ 15 000 або більше, в залежності від типу процедури, а також якість і досвід пластичного хірурга.

Консультації та другу думку кваліфікованих та сертифікованих пластичний хірург повинен допомогти вам у визначенні того, які процедури найкраще підходить для ваших потреб. Кращий спосіб йти про вибір лікаря для виконання вашої підтяжки обличчя полягає в розгляді його / її освіту і скільки разів він / вона зробила процедуру, щоб подивитися на фотографії до і після його / її роботу, а насправді говорити з пацієнтами, які мали роботу.

Залежно від вашого віку і кількості провисання і втрати еластичності, ви можете вибрати для міні або нитка ліфта. Це найменш дорогих процедур і найменш інвазивним. Це може бути зроблено під місцевою анестезією і вимагає мінімальної кількості простоїв. Однією з переваг використання місцевих замість загального наркозу в тому, що пацієнт може не спати під час процедури і хірург може використовувати дзеркало, щоб показати пацієнтові результати і внести корективи під час процедури для задоволення бажаних результатів пацієнта.
Хоча вона була досить популярна, ліфт нитка обличчя видно, як тільки міст до глибокого зрушення площині. Як і ботокс, ефект тільки останні кілька років максимум. Нитка ліфт часто використовується в поєднанні з іншими процедурами для омолодження шкіри обличчя.