молоко, добре чи погано Частина II

Як і було обіцяно в першій частині, я даю вам більш точне уявлення про думки про доцільність споживання або ім’я молоко, я наведу вам пізніше точки зору деяких відомих лікарів і натуропатів.

Доктор Фогель (відомий швейцарський натуропат):
“За умови, що це бездоганної якості, молоко являє собою безцінний їжі. Будучи, однак, даний погане здоров’я більшої частини тварин, які нерідко доходили туберкульозу, молоко не вказується в усіх випадках. При артриті і багато серйозна прихильність, це Краще уникати молочних продуктів повністю. ”

Доктор Еміль Plisnier (гомеопатичні лікар) “молоко є їжею занадто багато багатих. Єдиний, таким чином відразу видно, що воно має бути прийняте, завжди, з обережністю. Якщо не відгодувати травної трубки в точці, щоб запобігти засвоєння інших продуктів харчування . матеріалів Молоко містить багато білків З цієї причини вона є рани тонких dyspeptics до якого він рекомендує, щоб вирости; .. або алергічних якого темперамент погано узгоджується з цієї багатої білками їжі в експеримент показує, що він рідко робить збільшити тонкі ті, але загнати майже завжди “.

Грузія Knap (передвісника натуропат, він натхненна праця і теорії Мартін-де-Бо і Андре Уривки)
“Молоко може бути у виняткових випадках. Що шкідливо, це щоденне поглинання протягом десяти, двадцяти або тридцяти років миску молока щоранку.”
Knap рекомендується використовувати молоко в наступному вигляді, названий «Грузія»: «Покладіть на м’яку вогнем не пастеризованого молока і, поки вона нагрівається, є залити при перемішуванні до, таку суміш: пів-ложки сичужний та ложку чистої води. Коли молоко сягає від 30 до 35 градусів за Цельсієм, це відійти від вогню і збити висить його одним півхвилини, то нехай покласти назад його протягом 4 до 5 годин при температурі не менше 25 градусів за Цельсієм. осушення сироватка повинна бути швидкою. З цієї стадії ви отримали м’який білий сир, який Ви зараз помістити в друшляк. в 3 або 4 години казеїн втрачає при цьому майже своєї молочної кислоти. Там то весь час прочуханки він, додати чисту воду до загустіння або рідкої консистенції у відповідності з вашим смаком. ”

Д-р Хейзел Посилки (натуропат, він досягає критичного періоду 106 раз)
«Молоко є одиночній про харчування яких ми викладемо, який виробляє певні слизу. Слиз вказує частково перевареної їжі. Вона спрямована живота додатково, як транспортується синуса додатково, як носові порожнини до взаємодії евакуйовані.”

Д-р Ендрю Вейля MD (одного з американських деяких документованих нових лікарів, щоб допомогти опція рецепти)
“Труднощі непереносимість лактози являє собою відмінний причиною до межі споживання молока, але це безумовно не головний. Білок молока, казеїн, можуть дратувати імунну структура також для допомоги послідовності слиз, яка прагне в точній , погіршуватися труднощі allergys, астми, екземи, бронхіту, про труднощі синуситу також до інфекцій вуха і молодість діти “.

висновок:
Слід зазначити, більшість лікарів натуропатів або додержання правил турботу про здоров’я з природним законам, раджу споживання молока, але не проти скромного споживання молочних продуктів, таких як свіжі сири, сири з слабкі природні жири або 100% натуральний йогурт (більшість йогурти продаються сьогодні в магазинах і супермаркетах, не мають більше великих, що потрібно зробити з справжнім йогуртом!).

У аюрведичній медицині, доцільність питного молока чи ні, або що споживають молочні продукти, визначатиметься вашим “доші” (тобто вашої типології, згідно аюрведичній критеріями).

На закінчення на цю тему, я пропонуватиму, наприклад, крем Budwig, популяризував знаменитий д-р Катрін Kousmine, крім того, як ВООЗ порівнянна з крихітним міру приємний бліде сиру.

Примітка: Тут також деякі натуропати, критикувати споживання Budwig кремом. При правильно підготовлену, цей препарат буде благотворним з більшістю людей, але, як ні в чому, що не буде винятку, тобто більш крихкими організацій, які матимуть для дисоціації суміші протягом певного часу, поки він не може бути правильно переноситься.

Я вписати в подібній манері іншій статті про молоко: Чи можуть люди вивчити, що молоко з 2 відсотків жиру обсяг поживних не надто рясним вмістом жирів? ви повинні мати атестацію в цій статті, що зовнішньоторговельний молока обмежити це знежирене молоко має бути звужені. Якщо ви любите молочні вироби це стерпно краще підібрати НУ йогурт з 0% жирності: вміст молочного жиру