лазерна епіляція краще, ніж Зростаюча

Якщо це щоденною звичкою для тих людей, які мають зайві волосся в небажаних областях зривати гоління, то вони повинні піти на постійне видалення волосся. Маючи себе воском або електролізом проходять також хворобливі способів видалення волосся. Щоб позбутися від волосся в місце, яке ви не хочете, щоб вони росли, лазери, безумовно, гарантія. З воском, волоски відростають приблизно через місяць. Хоча електролізу не дозволяє волоссю рости знову, це забирає багато часу, болючим і може навіть залишити потворні сліди на вашій шкірі.

Другий підхід для охолодження охолодженні шкіри механізми якому дерматологи застосовувати вищі енергії, тому що шкіра захищена. Якщо ви думаєте про використання холодного гелю, забудьте про це, тому що нагріває поверхню шкіри дуже швидко. Динамічний спрею, машини холодного повітря або безпосередній контакт може бути використаний замість холодної гелю.

Перед тим як купити лазерні системи, ви повинні знати, принаймні, перші три не лідер думки лікарів, які використовували цей лазер вже. Необхідно зв’язатися з цими лікарями і запитати про Кількість процедур, необхідних для досягнення 90% видалення волосся, як пацієнти задоволені, якщо або якщо вони не купили б система знову і якщо система охолодження є доступним, надійним і набрали чинності. З динамічним охолодженням досить дорого, щоб бігти, що інші лікарі роблять те, що вони вимикають його.

У ході консультацій, ви також повинні звернутися до лікаря, якщо пацієнт виявив жодних гормональних проблем. Занадто багато волосся, наприклад, це результат гормональних проблем, так що це повинно, що після іспиту історії і фізичного, гормонального оцінка необхідна. Взяти до відома, якщо відбулися зміни у вашій шкірі, вказуючи на зміни пігментації і рубців після першої процедури було зроблено. Однак, якщо пацієнт приймає Аккутан, золото терапія, і інші ліки, вони не повинні мати лазерне видалення волосся, тому що там можуть бути зміни в пігментного їх шкіри, і вони можуть навіть розвинути шрами.

Обіцянки не повинні бути зроблені в ході консультації. На підставі клінічних проявів пацієнтів, проста сказати їм, як ваш досвід був. Зйомка області необхідно, а також тестування шкіри в першу чергу. Для того, щоб записувати все, що найкраще покласти в письмовій область, яку ви лікуєте. Ви можете мати різні точки зору, як на перспективи пацієнта, де лінія бікіні повинна бути розташована.

На початку процедури, ви повинні спочатку використовувати сонцезахисний крем. Це, щоб уникнути засмаги, тому що пацієнти з засмаглою шкірою не зможе пройти через цей процес. Пацієнти мають голити шкіру, і ви повинні сказати йому про це під час консультації. Існує необхідність, щоб намалювати лінію навколо області, який буде оброблений таким чином, щоб мати гіда. Для пацієнта, щоб знати, де ви точно підвів риску, дайте дзеркало, щоб вона побачила області.

Після робити обробку, інформувати пацієнтів про те, що область буде червоним в той час. Кажу пацієнтам зв’язатися з Вами відразу, якщо вони помічають будь-якої реакції в цьому районі. На підставі чого лікар сказав, особа, пахви, лінія бікіні, під пупком, навколо грудей, ніг, рук, попереку і ті місця, де більшість жінок хотіли б, щоб лікування повинно бути зроблено. Чоловіки зазвичай приймаються за лікування між очима, вище лінії бороди, навколо вух, і на спині.