крем для обличчя органічних Шокуюча правда про антиоксидантними крем для обличчя та organics_

Не обманюйте себе, вважаючи, що тільки тому, що оголошення говорить, органічних крем для обличчя, що товар насправді органічних і безпечні для вас використовувати. Я подивився на інгредієнти багатьох з так званих органічних крем для обличчя, і я бачив, що в них, які не є дуже безпечними.

Слово попередження до вас, ніколи не придбати натуральні продукти по догляду за шкірою з будь-який журнал або від мережі магазинів. Навіть якщо продукт стверджує, що крем антиоксидантом обличчя і органічні. Якщо ви не можете з перших рук дізнатися, що інгредієнти крему містить, це не розумно, щоб купити їх. Є деякі дуже небезпечні елементи, які зазвичай йдуть в косметиці, і це дуже багато випадок того, що ви не знаєте, може заподіяти вам шкоди.

Я хочу дати особистий приклад, з метою просування цієї важливої ​​точці будинку. Жінка, яка живе по сусідству зі мною використовується для продажу природних органічних крем для обличчя та догляду за шкірою від невеликого каталогу, щоб доповнити свій дохід. Після того як я довів їй, що було насправді в цих продуктах і те, що вони потенційно можуть зробити, вона отримала роботу в якості вихідних господиня і кинути продажем косметики.

Більшість природних органічних крем для обличчя та косметичних продуктів, які перебувають на ринку сьогодні пронизані токсинів. Багато хто з широко використовуваних хімічних речовин визнані канцерогенними, і один антибактеріальний агент також використовується в більшості популярних гербіцидів. Існує також широко використовуваний інгредієнт, який може призвести до дихальної недостатності і судинної недостатності.

Люди купують ці натуральні продукти по догляду за шкірою в масовому порядку, тому що більшість з них не розуміють, що, щоб бути в курсі в косметичний. Косметика компанії не хочуть освічених клієнтська база, тому що тоді вони будуть змушені почати використовувати більш дорогі органічні інгредієнти у своїх продуктах, а не дешеві та небезпечні хімічні наповнювачі.

Тобто насправді, що рухає цими компаніями поставити ці токсини в їх натуральних продуктів по догляду за шкірою, в першу чергу, вони більш економічно ефективним, ніж більш безпечні інгредієнти. Хіба це не приємно знати, що промисловість, яка згрібає в $ 18 мільярдів доларів наших грошей всередині країни ставить їх прибутку попереду не тільки наше здоров’я, але, можливо, наше життя?

США по продуктах харчування і медикаментів є керівним органом, який має регулювати і карати дії косметичної промисловості тут. Для цього агентство, щоб ці компанії, щоб включити ці смертельні хімічні речовини в їх природних косметичних продуктів є злочинцем. Я кажу, що, тому що вони чудово знають, що ці компанії роблять, і FDA нічого не робитиме для того, щоб зупинити їх.

Є виробники високоякісних натуральних органічних продуктів по догляду за шкірою, хто піклується про здоров’я і благополуччя своїх клієнтів, але вони розташовані в основному в Європі. Єдиний спосіб отримати їх точні продукти через прямі поставки пошти через Інтернет. Я знаю, що я сказав раніше, що ви ніколи не повинні купувати косметичної продукції, не бачачи їх перший, але вислухайте мене на цьому.

Європейський союз сформував “Договору про Safe Cosmetics”, яка через суворі гарантії регулювання, які компанії надають Вам найбезпечніший і чистих природних органічних крем для обличчя та косметичних продуктів, які можуть бути знайдені. Якщо ви не вірите мені, потім перевірити ці компанії для себе. Ви не пошкодуєте, що ви зробили.