зберігаючи шкіру здоровою і зволоженою

Ви, напевно, вже знаєте, що шкіра повинна бути зволоженою щодня, щоб зберегти моложавий вигляд і здоровий блиск. Але, ви знаєте, який зволожувач шкіри догляд підходить для вашої шкіри?

По-перше, давайте поговоримо про те, що зволожуючі зробити для вашої шкіри. Хороший зволожуючий крем якості захищає вашу шкіру, створюючи свого роду друк поверх шару. Ця печатка допомагає підтримувати рівень вологості в шкірі. Іноді, зволожувачі фактично випустити воду в шкірі допомагає тримати його зневоднення, а також.

Тепер, давайте поговоримо про те, який зволожуючий крем, який вам потрібно, і як часто ви повинні подавати заяву, що зволожуючий крем, щоб ваша шкіра. Зволожуючий крем, який краще для вашої шкіри залежить від ряду різних факторів. Деякі з факторів, які необхідно враховувати, є наступні:

• Ваш тип шкіри
• Ваш вік
• Будь-які шкірні захворювання, які можуть виникнути (включаючи прищі, зморшки, невеликі плями або віку)
• Навколишнє середовище в якій ви живете (якщо ви живете в кліматі пустелі, ваша шкіра може зажадати товщі зволожуючий крем)

Для того, щоб дізнатися, якщо ваша шкіра потребує зволожувач (іноді, шкіра не вимагає зволожувач залежно від поточних атмосферних умов), є простий тест шкіри, які можна виконувати з легкістю.

Як тільки ви виходите з душу вранці, перемістіть особи навколо, створюючи всілякі дурні особи. Якщо ваша шкіра стає щільною, то прийшов час, щоб зволожити. Якщо ваша шкіра не відчувати себе жорсткі взагалі, ви, ймовірно, не потрібно зволожуючий крем, який день. Хитрість полягає в тому, щоб знати, коли ви повинні (і не повинен) додати зволожуючий крем.

Нарешті, давайте обговоримо кращий спосіб вибрати зволожуючий крем. Всі зволожувачі повинні включати деяку кількість SPF в них. Таким чином, як тільки ви зволожуйте обличчя вранці, ви можете бути впевнені, що ваша шкіра захищена від шкідливих ультрафіолетових променів.

Крім того, шукайте продукт догляду за шкірою, що не містить багато хімічних речовин, квітів та інших лабораторних генерується інгредієнтів. Крім того, намагайтеся не купувати будь-який продукт по догляду за шкірою, який містить велику кількість духів. Як і більшість інших для здоров’я та краси, натуральні продукти є кращим видом.

У той час як всі натуральні продукти, звичайно, не створюються таким же, ті, які містять тільки натуральні інгредієнти найкраще підходять для вашої шкіри. Як уникнути будь-який зволожуючий крем, який містить довгий список хімічних речовин, це кращий спосіб зберегти вашу шкіру пружною і зволоженою.

Звичайно, не забудьте зволожує шкіру зсередини, а також. Наскільки гарне кількість води щодня буде помічник Ваш зволожуючий крем, коли мова йде про збереження шкіру здоровою і свіжою. Здоров’я і краса теми (наприклад, зволожувачі), не повинні бути складними … Ви просто повинні знати, що шукати.

Деякі здорові і краси фахівці розкажуть вам зволожують шкіру кожен день, але з дотриманням вимог, перерахованих вище, кращий спосіб визначити, наскільки багато вологи ваша шкіра потребує. Не забудьте придбати продукт по догляду за шкірою заснований на критеріях, перерахованих вище, для того, щоб знайти правильний продукт для вашої шкіри.