дізнатися, як запобігти і вилікувати пошкодженої сонцем шкіри

Ви боротьбу з проблемою пошкодженої сонцем шкіри? УФ-промені можуть фактично зірвати великий хаос на шкірі. Ми всі любимо сонце, але правда в тому, що коли ми піддаємо себе занадто багато, щоб ці промені, ми за своєю суттю піддаємо себе шкоди.

Сонце корисно для нашого тіла, бо ми отримуємо вітамін D від нього, але занадто багато впливу це не добре для нашого організму в цілому.

Цьому сприяли такі чинники

Місці ви живете: Якщо ви живете близько до екватора або в гірській місцевості, то ваші шанси поглинає занадто багато сонячних променів вище, ніж ті, хто цього не роблять.

Ваш стиль життя: Якщо ви когось, хто любить життя на відкритому повітрі або діяльності, ви більш схильні до пошкоджень, ніж сонце, що хтось залишається в приміщенні велику частину часу. Засмага і прийняття сонячних ванн і зробить вас схильним до шкоди від УФ-променів.

Косметичні процедури: деякі косметичні процедури, такі як хімічний пілінг і лазерне шліфування робить шкіру більш сприйнятливою до деградації УФ-променів. За іронією долі люди йдуть на ці процедури для того, щоб вирішити проблеми по догляду за шкірою не знаючи, що вони наражають себе на небезпеку.

Колір шкіри і волосся: Люди, які є справедливими і блондинки більш уразливі, ніж люди, які мають темні і темне волосся.

Ознаки пошкодженої сонцем шкіри

УФ-промені сонця змушують організм виробляти більше пігмент клітин, які називаються меланоцити виробляти більше меланіну призводить до утворення плям печінки / вікових плям. Це також викликає сонячні опіки, передчасні зморшки і тонкі лінії, вона робить шкіру сухою і лускатої і викликає темні кола навколо очей.

запобігання

Тримайтеся подалі від надмірної блиску НД

Використовуйте догляд за шкірою крем / лосьйон, який блокує дію НД Я не маю на увазі хімічні Ладена SPF креми, які заповнюють ринку сьогодні, я не використовую їх, тому що вони містять хімічні речовини, які шкідливі для шкіри. Я використовую лосьйон для шкіри, яка містить нано-Lipobelle HEQ10 який допомагає моєму тілу отримати вигоду від сонячного світла і в той же час захищає мене від шкідливого впливу УФ-променів.

Носіть лицьовій ковпачок, щоб захистити ваше обличчя, коли виходити на сонце.

Носіть сонцезахисні окуляри, щоб захистити очі.

лікування

Є багато методів лікування там для пошкодженої сонцем шкіри, таких як хімічний пілінг, лазерне шліфування і дермабразія. Однак, правда в тому, що мало того, що ці процедури дуже дорогі, вони також мають шкідливих побічних ефектів.

Зцілення і омолодити шкіру натуральний продукт

Від досліджень я виявив, продукт, який може омолодити шкіру і видалити ознаки пошкодження сонця без будь-яких шкідливих побічних ефектів. Цей продукт містить натуральні інгредієнти, такі як Extrapone Nutgrass який інгібує меланіну, освітлює пігментні плями і зменшує роздратування.

Він також містить Cynergy телевізор, який стимулює вироблення власного колагену і еластину, тим самим знижуючи тонкі лінії і зморшки, але і покращує яскравість і сяйво шкіри. Він також містить глутатіон, який змінює коричневі плями, викликані впливом УФ-променів і зменшує почервоніння і запалення, викликане засмаги.

Інший інгредієнт Nano HEQ10, це захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів і омолоджує шкіру за рахунок підвищення діяльність осередку (як я вже говорив, це природний блок НД)

Phytessense Вакаме яка захищає шкіру від УФ-променів і пошкоджень заживає корчився і сухої шкіри, а також видаляє темні кола навколо очей.

Щоб дізнатися більше про це чудовому продукті, яка зцілить і зворотного вашої пошкодженої сонцем шкіри, відвідати мій сайт докладні висновки дослідження.