для великих результатів відбілювання зубів, використовуйте системи якості доставки

Ви можете отримати білі зуби швидше, використовуючи високу якість products.and вони Дону, АОТ коштувати руки і ноги! Сьогодні, AOS всі продукти можуть дати вам яскравий і білосніжну посмішку. Відбілювання зубів продукти доступні з низькою вартістю білі смужки на дорогих стоматологічних професійних послуг і всі між ними.

Ключ для відбілювання зубів thougyh є системою доставки. Відбілювання продукти, як правило, гель або фарба, як вироби, розміщеного на зубах. Відбілювання зубів гелем або зуби відбілюючий гель утримується на місці за допомогою системи доставки. Система доставки, як продукт відбілювання зубів проводиться на місці поруч з вашими зубами. Зазвичай це піднос або пластик враження від ваших зубів. Ключ до отримання хороших результатів є те, що гель або болю продукт з агентом відбілювання зубів повинні залишатися в контакті з вашими поверхні зубів. Просто поставивши його на і з його змити не працюватиме. Деякі з менш ефективних методів доставки смуги типу.

Crest білі смужки дуже популярні. Це просто відбілювання зубів стрічку, яка, AOS розміщені на передніх зубах тільки. Crest Whitestrips використовувати системи доставки, яка, AOS багато, як шматок гнучкої стрічки. Стрічка розміщена на передні зуби і містить відбілювання зубів гель. Це, AOS легкий і простий у використанні. Пам’ятайте, що хоча відбілюючі смужки можуть бути охоплені тільки передні зуби, вони, як правило, більш Aore зручно.

Чим повніше і краще спосіб доставки піднос аналогічні зубів захисники використовують спортсмени. У більш дешевий відбілювання зубів комплекти, тарілок, нагрівають в гарячій воді, потім поміщають в рот, щоб сформувати адекватний, якщо не ідеальною підгонки. Чим краще підходять, тим краще гель відбілювач буде залишатися в контакті з вашими зубами.

Те, що я вважаю кращим довгострокову цінність, однак, індивідуальної ложки зроблені тільки для ваших зубів. Вища якість відбілювання зубів комплекти забезпечують матеріал зліпок зубів. Тому що враження, точно підходить для ваших зубів, він, AOS більш комфортною і дозволяє зубів продукт, щоб покрити всі поверхні зубів. Один негатив, щоб за допомогою користувацького лоток невелика затримка, поки створюється враження, відправили в зубну лабораторію, щоб зробити виготовлений на замовлення піднос, щоб відповідати вашому роті. Це просто бере додаткову пару днів, але результати дуже багато коштує, не кажучи вже про набагато більш зручним лоток.

Доброю новиною є те, що більшість користувацьких лоток відбілювання зубів комплекти забезпечують все необхідне для найкращих, найбільш економічно відбілювання зубів результати. Користувальницькі лотки тривати довгий час і дати відмінні результати за доступною ціною.