гарячі інструменти гарячих роликів – огляд

Як і їхні випрямлячі і щипці для завивки, Гарячі Інструменти професійної лінії гарячих роликів і hairsetters представлені інноваційні технології опалення та пропонують універсальні варіанти стилів залежно від типу і розміру завитка кращого.

Гарячі Інструменти має гарячу ролика волосся встановлює як малі, як п’ять штук для більш тонкого типу волосся і подорожі, все, аж до 20 штук на товсті волосся, кучеряве стилів, і більше професійні результати. Зручний “готовий” фари, стікалися роликів, турмалін будівництва і теплопровідністю кліпи є одними з багатьох унікальних особливостей, які Гарячі Інструменти гарячих роликів є, і всі вони приходять в зручній стильною утримувачів з зручною для зберігання шнура.

Гарячі HairSetter Інструмент для колонкового Віск і іонна технологія – 20 Ролики Set # 1401, використовує віск ядро ​​для рівномірного розподілу тепла на волосся зберігаючи необхідне тепло в ролику так що волосся постійно нагрівається в той час як ролики в волоссі. Іонна технологія випускає іони на волосся так що волосся виходить гладкою і блискучою. У комплекті з 6 великих, 10 середніх і 4 маленьких роликів і всі ролики, загорнутий в оксамит, яке охоплює волосся, захищаючи його від зачеплення або поломки. Ролики вони надійно закріплені у волоссі з метеликом кліпи і сумкою блискавки зберігання включений для метелики кліпів. Ролики з прохолодним дотиком кінці з безпечного поводження.

Гарячі Інструменти Професійний Турмалін Hairsetter – 12 / 1-1/2 “Ролики # 1400, є ідеальним інструментом для створення вільних завитків, хвилі, і обсяг стікалися оксамиту загорнуті роликів дозволить Вам отримати казкові стилі з неймовірною зчеплення і універсальність! Цей набір поставляється з 12 – 1 ½ ролики, 12 простих у використанні Claw кліпів з чохол для зберігання.

Гарячі Інструменти відомі інноваційні технології опалення та матеріали, які забезпечують дивовижні переваги для волосся, такі як ремонт, блиск і захист від пошкоджень. Гарячі Інструменти застосовує цю технологію та інновації в свої гарячі ролики, а також. Гарячі дзвонить гарячим роликом користувачі можуть бути впевнені, що їх завитки вийде м’яка і гладка з блиском, блиск, і відмінну витривалість.